У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:01, 6 Вересня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На Погулянці відбудеться День відкритих дверей

На Погулянці відбудеться День відкритих дверей thumbnail

11.09.2011 (неділя)
14.00

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини

11 вересня з 14.00 год. у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбудеться День відкритих дверей, який проводитиметься за адресою:м. Львів, вул. Вахнянина, 29 (кінцева трамваю № 7), – як повідомила методист відділу комунікації Рак Ольга. У програмі передбачається урочистий концерт, в якому візьмуть участь усі вокально-хореографічні і танцювальні ансамблі, кобзарі і бандуристи та інші колективи. Після концерту можна буде детальніше ознайомитися з гуртками Центру, а також записатися. Нагадаємо, що у Центрі творчості діють такі гуртки, як: журналістика, литовська та вірменська недільні школи, образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво, технічна творчість, народний вокально-хореографічний ансамбль “Рушничок”, Народний театр-студія “Погулянка”, Народний український драматичний театр “Ми”, музично-поетичний театр “Крила”, Народний ансамбль танцю “Серпанок”, кобзарське мистецтво, студія раннього естетичного виховання дітей “Равлик”, вокальна студія “Бельканто”, Народний камерний хор “Жайвір”, ансамбль сучасного танцю “Тайм-аут”, музична студія “Джерело”, вокально-хореографічний ансамбль “Викрутасики”, художня гімнастика, баскетбол, шаховий клуб ім. Л. Штейна, школа спортивних (бальних) танців, клуб тхеквондо “Квон”, спелеологічний клуб “Циклоп”, водний туризм та інші.
Запрошуємо усіх бажаючих прийти на День відкритих дверей і обрати собі до вподоби гурток, який надасть можливість не сидіти дома після школи, а навчитись різної майстерності.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: