У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:00, 14 Вересня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

18 Форум видавців у Львові

18 Форум видавців у Львові thumbnail

14-18.09.2011

Львівський палац мистецтв
Проспект Свободи

З 14 по 18 вересні у Львові відбудеться 18 Форум видавців.
Форум видавців у Львові – це унікальний комплекс виставкових, ярмаркових, просвітницьких заходів, мистецьких та культурних акцій, скерованих, перш за все, на сприяння творенню в Україні цивілізованого книжкового ринку та піднесенню престижу української книги в суспільстві. Це єдина українська книжкова імпреза, яка за десятиліття успішно розбудувала всі три складові популярності: ярмаркову, виставкову та фестивальну.

Зірковий гість: Ерленд Лу (Erlend Loe) – відомий норвезький письменник, сценарист, автор світових бестселерів, перебуватиме у Львові від вечора 14 вересня до ранку 16 вересня і візьме участь у кількох заходах. Вже відомо, що авторський вечір Ерденда Лу відбудеться 15 вересня. Відкрита акредитація на вечір та на прес-конференцію письменника для ЗМІ. Дізнавайтесь про умови акредитації presa@bookforum.com.ua Приїзд організований і підтриманий культурною агенцією NORLA (Норвегія).

Особливий гість: Олжас Сулейменов – поет, письменник, громадсько-політичний діяч Казахстану, дипломат. З 2002 року до цього часу Сулейменов — постійний представник Казахстану в ЮНЕСКО (Париж).

Спеціальні гості: Анджей Менцвель, Боріс Дубін, Геннадій Бурбуліс, Адам Міхнік, Мирослав Попович, Ярослав Грицак, Василь Шкляр, Марія Матіос, Ольга Токарчук, Марек Краєвський.

Головна дискусія Форуму: «Діалог цивілізацій» в рамках проекту «Уроки Мілоша для України», який здійснюється за підтримки Міністерства Культури і Національної Спадщини Республіки Польща (MKiDN), Польського Інституту в Києві та Інституту Книжки (Польща). Анджей Менцвель, Олжас Сулейменов. Боріс Дубін і Мирослав Попович у контексті Творчості Чеслава Мілоша, чий столітній ювілей відзначається цього року, дискутуватимуть про різні цивілізаційні моделі розвитку і про те, яка з них більше пасує Україні.

Країна–спеціальний гість: Швейцарія. Ми запровадили вперше статус Спеціального гостя для країни. Спеціальну експозицію і літературну програму представить швейцарська культурна програма «Prohelvetia», керівник проекту Барбара Андрунік, координатор в Україні Наталка Сняданко. Серед письменників, які відвідають Львів: Юрг Гальтер, Арно Каменіш, Свенья Германн, Ежен Мелітц, Беттіна Шпоеррі.

Основні заходи:
18-ий Львівський міжнародний книжковий ярмарок 15-18 вересня 2011 р.
17-ий Всеукраїнський конкурс «Найкраща книга Форуму-2011»
6-ий Львівський міжнародний літературний фестиваль 14-19 вересня 2011 р.
4-ий Львівський міжнародний видавничий бізнес-форум 14-16 вересня 2011 р.
2-ий Львівський бібліотечний форум 15-16 вересня 2011 р.

Програма 18 Форуму видавців у ЛьвовіВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: