У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:50, 7 Вересня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

В Етноклубі виступить “СОНЦЕКЛЬОШ” | Концерти

В Етноклубі виступить “СОНЦЕКЛЬОШ” | Концерти thumbnail

13.09.2011 (вівторок)
20.00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

У вівторок 13 вересня о 20.00 в Етноклубі набутків відбудеться концерт київського етно-кабаре “Сонцекльош”, що презентуватиме свій новий альбом «Герої».

Місце:арт-кафе "Квартира 35", вул. Вірменська, 35 ("Дзиґа", 2-ий поверх)
Вхід: 50 грн., для членів Етноклубу та джаз-клубу – 25 грн.

На концерті колектив презентує свій новий альбом, який отримав назву «Герої».
До збірки, над якою музиканти працювали більше року, увійшло 12 пісень.
Як і в попередньому доробку гурту — альбомі «Олено, не плач!», у «Героях» ретро 30-х, народні українські, ромські та балканські мотиви поєднані з джазом, ска, латино та іншими стилями.

Довідка:
Гурт утворився у 2005 році. Стиль колективу самі музиканти визначають, як етно-кабаре та нео-ретро. Чому «нео» і чому «ретро»? Розгадка надзвичайно проста: Сонцекльош – чи не єдині у світі, хто наші корінні співи запаковує в обгортку ретро–стилістики 20-х–30-х років минулого століття, але робить те все цілковито за сучасними приписами звукотворення. У підсумку виходить і не зовсім нове по-старому, і не зовсім старе по-новому, а ось нео–ретро – саме те!
У музичній основі пісень колективу також присутні стилі реггі, джазові та рок-н-рольні елементи, балканські й циганські мотиви. Ну, і що особливо привертає увагу, весь цей музичний ряд служить оформленням для традиційних і фольклорних українських пісень, які в різний час виконувалися в селах і містах нашої країни.
Колектив зібрали навколо себе дві очільниці гурту – Олена Грозовська та Марія Кудрявцева. Нині Гурт регулярно виступає на різних музичних заходах, в клубах, фестивалях. Марія Кудрявцева також входить до складу гурту «Божичі». Репертуар гурту значно завдячує саме етнографічним експедиціям Божичів в різні регіони України (переважно центральної України, Луганщини, Полтавщини, Дніпропетровщини).

Солістки гурту:
Олена Грозовська — мистецтвознавець. Має дві вищі освіти. Фундатор унікальних мистецьких виставок та заходів. Засновник журналу «Антиквар».
Марія Кудрявцева — музичний фольклорист. Збирає та досліджує народні пісні. Співає у фольклорному ансамблі «Божичі» та проектах Олега Скрипки — «Ле Гранд Оркестр» та «Чоботи з Бугая». Саме Марія Кудрявцева довгий час займалась збором і записом багатьох пісень, які часом передавалися тільки з вуст в уста.

Сайт гурту: soncekliosh.com
Сайт Етноклубу: dzyga.com/ethnoclubВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: