У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:41, 12 вересня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Project Pripyat: поетичні розкопки” | Виставки

“Project Pripyat: поетичні розкопки” | Виставки thumbnail

14.09.2011 (середа)
17.00

Галерея “Дзиґа”

У середу 14 вересня о 17:00 в галереї "Дзиґа" відбудеться відкриття виставки "Project Pripyat: поетичні розкопки", що поєднує творчість норвезьких фотографів і поетів на залишках Прип'яті.
Норвезькі фотографи Шялґ Екеланд (Skjalg Ekeland) і Бьорґе Б’яртманн Б’єрк (Børge Bjartmann Bjerck) і поет Тер’є Геллесен (Terje Hellesen) дослідили радіоактивне місто Прип’ять із допомогою фотографії та поезії. Кожен із митців працював у Зоні окремо, а вже згодом результати їхньої праці було поєднано в триптихи, які й представлено на виставці. Репортажна фотографія, художня фотографія та поезія стають унікальними засобами, з допомогою яких митці проводять «розкопки» цих сучасних Помпеїв.

Акція проходить у рамках Шостого міжнародного літературного фестивалю під час 18 Форуму видавців у Львові.
Більше інформації: http://levhrytsyuk.blogspot.com/2011/04/project-pripyat-poetic-excavation-of.html.

Переклад із новонорвезької: Лев Грицюк

Шялг Екланд (Skjalg Ekeland) працює прес-фотографом у місті Берген, Норвегія. У цьому проекті він зосередив увагу на об’єкті через перехрещення життя, покинутих предметів, старих фотографій та панорами Прип’яті. Боротьба між спорудами та природою має відчутну присутність в його роботах.
Бьорге Бяртман Бєрк (Børge Bjartmann Bjerck) працює художнім фотографом в місці Флорьо, Норвегія. Його фокус - перспектива мікрокосмосу. Він розглядає знос та розпад через призму фото крупного плану. Там, де інші бачать тільки руїни, Бєрк знаходить нове життя та чудові візерунки. Через його абстрактні світлини можна сприймати світ з декількох перспектив одночасно; те, що є, те що буде, та те, що загинуло. Краса та огидність у своєму поєднанні.
Поет Терьє Гелєсен також є мешканцем міста Флорьо, Норвегія. У цьому проекті він запропонував незвичний, майже фотографічний підхід. Він працював з диктофоном, записуючи свої імпульси та відчуття під час перебування на місцевості. Такий підхід додав емоційності та настрою його віршам.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Assistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing a program workAssistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing a program work
Assistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing...
Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoidAwkward First Date On Line: Top Things in order to avoid
Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoid No doubt you've heard great...
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019 In these times of it would be ...
How exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manualHow exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manual
Your firm gives school dissertation writing support for people who need help in just about...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: