У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:04, 15 Вересня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У “Дзизі” мультимедійний проект «СПІВ ІСНУВАННЯ»

У “Дзизі” мультимедійний проект «СПІВ ІСНУВАННЯ» thumbnail

18.09.2011 (неділя)
17.30

Кав’ярня-книгарня «Кабінет»

У неділю, 18 вересня о 17:30 у арт-кав’ярні «Квартира 35» (вул.Вірменська,35) відбудеться концептуальний мультимедійний проект «СПІВ ІСНУВАННЯ» (поезія, відеоарт, музичні імпровізації).

Вхід вільний.

«СПІВ ІСНУВАННЯ» - це друга частина концептуального мультимедійного проекту «СПІВІСНУВАННЯ», який об’єднав в одне неповторне і карколомне ціле нову поезію Галини Крук, відеоарт Олексія Хорошка та вокальні й музичні імпровізації Ольги Коломиєць і Романа Бардуна.
Перша частина проекту, «Співіснування», була запрезентована в експериментальних декораціях фестивалю «Фортмісія» і зібрала чималенький зал у львівській кавярні «Кабінет».
Головна ідея авторів проекту – шляхом синтезу вийти за рамки окремих видів мистецтва у чисте поле нового сенсу і відкрити свою терру інкоґніта. Сміливо, часом – безжально, схрещуючи поезію, музику, спів та візуальний ряд, вони заставляють нас зазирнути крізь тріщини того, до чого ми звикли і що часто заважає нам побачити найголовніше. Матерія, з якою вони експериментують – лежить на відстані простягнутої руки, вона доступна і впізнавана, проте часом настільки легкозаймиста, що незначного поштовху достатньо, аби почалася ланцюгова реакція креативної взаємодії всього з усім, всіх з усіма. Бо буття наше і є такою натхненною та небезпечною взаємодією. Одним словом – СПІВ ІСНУВАННЯ.

Про учасників проекту:

Роман Бардун: джазовий піаніст, композитор, вокаліст та керівник низки міжнародних джазових проектів, зокрема: “FutureEtno”, «Ad libitum», «FBI Jazz Project»; має багатий досвід спільних імпровізацій з українськими поетами – як, скажімо, «LEMON TERROR» (Варшава), спільно з Андрієм Любкою. Стипендіат Міністра культури Польщі ГАУДЕ ПОЛОНІЯ (2010). Креативний, відкритий до експериментів.

Ольга Коломиєць: музикознавець, досліджує і практикує різні світові музичні традиції, спеціалізується в музичній орієнталістиці, авторка низки досліджень про класичну музику Північної Індії, входить до складу Міжнародної ради з питань традиційної музики при ЮНЕСКО (ICTM), викладач факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. Ів. Франка. Учасниця різних українських та міжнародних творчих проектів, виконавець традиційної музики. Зокрема, на симпозіумах у Калькутті, Індія (2009) та Сент-Джонсі, Ньюфаундленд, Канада (2012).

Галина Крук: письменниця, перекладач, літературознавець, авторка трьох поетичних збірок (“Мандри у пошуках дому” (1997), «Сліди на піску» (1997) та «Обличчя поза світлиною» (2005)) та двох дитячих книжок, перекладених 15-ма мовами; авторка художніх перекладів з польської, російської і білоруської; учасниця багатьох українських та міжнародних літературних фестивалів та мистецьких проектів - зокрема, українсько-шведського проекту «SWIЖЕ» (спільно з С.Жаданом та електронною музикою), «SINTEZIA» (спільно з литовськими відео художниками та візуалістами), музично-поетичного проекту «Пісні країни OS» (спільно з Ю. Іздриком) і т.д. Член ПЕН-клубу. Стипендіатка Міністра культури Польщі ГАУДЕ ПОЛОНІЯ (2003, 2010), Програми Вілли Деціуша HOMINES URBANI (Краків, 2005), Балтійського центру письменників та перекладачів на о. Готланд (Швеція, 2008).

Олексій Хорошко: художник, сценограф, перформер, візуаліст, учасник більше ніж 100 персональних та групових виставок в Україні та за її межами. Робив сценографію для багатьох театральних постановок та концертів, учасних цілого ряду українських та міжнародних фестивалів та спільних арт-проектів, серед яких: «Тиждень актуального мистецтва», «ФортМісія», «Свято світла», «15», АРТ-Депо, «Археологія пам’яті», аудіо-візуальний перформанс «Структури» (спільно з Марком Токарем (контрабас) та Вацловом Зімпелем (саксофон), «Non-stop media» (диплом переможця у номінації відеоарт), «потенція порожнечі» на Гоголь-фесті, візуалізація до концерту пам'яті лідера групи "Брати Гадюкіни" Сергія Кузьмінського «Я вернувся домів» тощо. Переможець у номінації «концептуальне відео» міжнародного фестивалю відеоарту «Кінолевчик», номінант на премію Pinchuk Art Centre та низки інших дипломів та відзнак. Стипендіат Міністра культури Польщі ГАУДЕ ПОЛОНІЯ (2010).Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: