У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:29, 19 Вересня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Б.О.М.Ж.” (Без Ознак Мистецького Життя) | Виставки

“Б.О.М.Ж.” (Без Ознак Мистецького Життя) | Виставки thumbnail

14.09 - 15.10.2011
8:00 до 22:00

Бекерай-кав’ярня "Віденські булочки" (пл. Катедральна, 3)

Виставки фотопроекту Ростислава Шпука.

"Без Ознак Мистецького Життя" – проект, (започаткований молодими львівськими літераторами в рамках і поза рамками журналу "ПРОСТО НЕБА") - це не маскарад, він мав би дати можливість бодай «глядачу» побути під бомжацьким «покривалом», і хоча-б візуально показати, що поділ на бомжів і решту - дещо умовний, чіткої межі немає.
Проект полягає у зображенні відомих письменників в ролі безпритульних. В проекті вже взяли участь Тарас Прохасько, Юрій Іздрик, Софія Андрухович, Володимир Єшкілєв, Юрій Андрухович, Олег Гнатів. Фотопроект "Б.О.М.Ж" нерозривно пов'язаний із журналом "Просто НЕБА".
Вуличний журнал "Просто неба" – видання соціально-культурного спрямування, що має на меті допомогу безпритульним людям. "Просто неба" є членом Міжнародної мережі вуличних видань (INSP) та дотримується його принципів видання та розповсюдження преси – журнал розповсюджують безпритульні люди, і половина його вартості – це їхній заробіток.

Відкриття виставки відбудеться о 17:00.
Вартість: вхід вільний

За матеріалами: http://visitlviv.netВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: