У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:35, 19 Вересня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Святкування ювілею з. а. України Любові Боровської | Культурні заходи

Святкування ювілею з. а. України Любові Боровської | Культурні заходи thumbnail

24.09.2011
18.00

Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької

24 вересня о 18 годині Заньківчани запрошують львів’ян та гостей міста на бенефіс заслуженої артистки України Любові Боровської. Осіннього вечора, одна з найекспресивніших актрис Національного театру ім. М. Заньковецької, постане у образі Агафії Тихонівни з вистави «Одруження» М. Гоголя. Режисер постановки н. а. України Алла Бабенко.
Одруження - актуальнішої теми годі вигадати. Адже історія, яку написав великий літератор є основною темою життя кожної людини, чи то чоловіка, чи то жінки. До уваги глядача, пропонується одна з версій такого вагомого моменту, а саме: крок до подружнього життя, готовність до обов’язків «і в горі, і в радості» підтримувати один одного. Це історія про те, як людина робить вибір, який в подальшому буде осново її життєвого шляху. Розповідь, яка викриває банальності буденного життя, показує матеріальні і душевні прагнення. Головне, що побачивши «Одруження», глядачі знімуть «розфарбовану вуаль» і на прикладах, іноді дуже кумедних та веселих, розкриють перед собою сучасний світ з його стереотипами та соціальними канонами.
Головну жіночу роль у виставі виконує ювілярка. Любов розповідатиме зі сцени про «любов» і її прояви, дивуватиме глядачів бездоганною акторською майстерністю та відкритістю почуттів. Сильна жінка розповідатиме про те, як слід боротись за своє місце під Сонцем.

Олеся Галканова
Керівник бюро (прес-служба, сайт, PR)
НАУД театр ім. М. ЗаньковецькоїВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: