У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 22:27, 20 Вересня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Персональна виставка живопису Івана Винарчика «Нашими очима»

Персональна виставка живопису Івана Винарчика «Нашими очима» thumbnail

21 вересня 2011 р. о 17.00. год. в культурно-мистецькому центрі «Львів» під патронатом П. Писарчука відбудеться відкриття персональної виставки живопису «Нашими очима» молодого львівського митця Івана Винарчика. Виставка триватиме з 21 вересня по 5 жовтня 2011р. Вхід вільний.

Ця виставка є візуальною та поетичною подорожжю Івана Винарчика різними куточками Галичини, його рідним обійстям, садом, річкою, яка протікає біля батьківської хати тощо. У своїх роботах художник з точністю відображає величність української природи завдяки використанню «живих» кольорів та мальовничих відтінків… Любов до рідної землі йому передалася генетично від батька. Творче натхнення митець завжди черпав з природи; вважає, що вона може розповідати історію, цікаві факти, таємниці життя, навчати мудрості.

Іван Винарчик створив свою образотворчу мову, засновану на особистісному, музичному сприйнятті навколишнього світу. Техніка виконання, як техніка пальців музиканта, чуттєва, професійна. Автор сприймає всі явища природи на тонкому інтуїтивному рівні, що надає його роботам ритмічності композиційного ладу і музикальності звучанню палітри. Прихильник відкритого, чистого, чуттєвого, духовного мистецтва, Іван Винарчик проголошує прагнення до високого через особисте, суб'єктивне відчуття. Змушує глядача вислуховувати своє серце і проголошувати добре, прекрасне, вічне.

Художник прагне до викорінення штучності, брехні будь-яким доступним йому способом. У тому числі і за допомогою мистецтва. Його пейзажі - не просто швидкоплинні враження, зафіксовані на полотні. Вони не копіюють життя, а затверджують його. Іван Винарчик знаходиться в постійному емоційному переживанні буття. Він ловить найменші півтони почуттів, втілюючи їх у калейдоскопі ліній і колірних взаємин. Його живопис сильний за формою, глибокий за змістом і заслуговує окремої ніші в низці існуючих творчих ініціатив.

Живопис Івана Винарчика - спроба візуалізації музики оточуючого нас світу, вона вступає в активний діалог з глядачем, занурюючи його в свою реальність…

Іван Винарчик. Пейзаж

Іван Винарчик. ПейзажВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: