У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:35, 22 Вересня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Центрі творчості діє психологічний клуб

У Центрі творчості діє психологічний клуб thumbnail

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини

У Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, що на «Погулянці» діє психологічний клуб “Пізнай себе”, який вже працює декілька років і набирає багато учнів. Керівник цього клубу є Галина Палажій, яка має досвід у психологічних тренінгах, тестуваннях, а також вміє з уважністю вислухати і дати необхідні поради.
На початку свого існування психологічний клуб працював тільки з дітьми віком від 13 до 18 років, а зараз відкрилася нова група для дорослих від 18 до 35 років. У програмі передбачено знайомство з групою, проведення тестів, тренінги, вирішення сімейних проблем та допомога вийти з важкої конфліктної ситуації.
Тут діти зможуть виявити свої здібності та можливості вміти вислухати, молоді люди – навчитися робити правильний вибір у різних життєвих ситуаціях, а батьки – долати стресові, кризові ситуації, вирішувати конфлікти та інші життєві проблеми.
Заняття проводяться у вівторок та четвер в каб. 304. Попередньо можна зателефонувати за такими телефонами: 2750-500; 098-251-72-69.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: