У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:10, 3 Жовтня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Чеське кіно в книгарні “Є”

Чеське кіно в книгарні “Є” thumbnail

04.10.2011 (вівторок)
18:00

Книгарня «Є»
просп. Свободи, 7

Генеральне Консульство Чеської Республіки у Львові та Книгарня “Є” запрошують Вас на перегляд фільмів про чеську музику, що відбудеться 4 жовтня.
Подія відбудеться в рамках фестивалю “Дні чеської культури у Львові”.

Увазі глядачів буде запропоновано два фільми:

Ми любимо оперу — Леош Яначек: Пригоди Лисички-хитрунки

Опера, де головні ролі виконують тварини? Це звучить дивно, та в “Лисичці-хитрунці” відомого чеського композитора Леоша Яначка персонажами є курка, пес, лис, а головна роль належить Лисичці-хитрячці. З фортепіанної гри ми бачимо, як у своїй музиці композитор використовує інтонації людського мовлення, а також звуки, що їх видають птахи та звірі. Іво Данкович, головний світлодизайнер Чеського національного театру, демонструє, якою важливою є правильна ілюмінація для оперної вистави.
20 хв

Сто Бромів

Жваве дослідження про Ґустава Брома — легендарного музиканта, лідера джазового оркестру — розкриває надзвичайно цікаву історію біґ-бенду міста Брно. 1940 року Бром створив у Брно перший професійний оркестр, 1945 організував гастролі в країнах Східної Європи, 1947 року кілька місяців працював у Швейцарії. 1955 року зібрав новий бенд, що виконував різноманітні напрями музики: диксиленд, свінг, прогресив. На початку 60-х звернувся до фольклору, а також до творів чеських композиторів — сучасників, зокрема до відомого авангардиста Павела Блатного. З допомогою різних засобів фільм демонструє атмосферу минулого.
57 хв
Мова фільмів — чеська, субтитри — англійською.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: