У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:22, 3 Жовтня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Перегляд фільмів про чеських музикантів у книгарні “Є”

Перегляд фільмів про чеських музикантів у книгарні “Є” thumbnail

06.10.2011
18:00

Книгарня «Є»
просп. Свободи, 7

Генеральне Консульство Чеської Республіки у Львові та Книгарня “Є” запрошують Вас на перегляд фільмів про чеських музикантів, що відбудеться 6 жовтня.
Подія відбудеться в рамках фестивалю “Дні чеської культури у Львові”.

Увазі глядачів буде запропоновано два фільми:

Сповідь Катерини К.

Катерина Кольцова-Тлуста належить до тієї категорії людей, для яких життя — це драма. Співачка народилась 1971 року в Києві, де студіювала фольклор в Університеті культури. 1994 року переїхала до Праги, де навчалась у Дейл-консерваторії для молоді з проблемами зору за класом вокал. Дебютувала 2001 року з альбомом Yadid Nefesh. Фільм показує, що таке бути незрячою матір'ю з напівзрячою дочкою, розповідає про життя за кордоном, взаємини колишньої киянки з Чехією, боротьбу за власне ім'я в музиці, а також про єврейську та циганську музику, яким присвятилася співачка. Її монологи прикрашені сміхом, жартами та вигуками дочки Деборки.
57 хв

Останній з Могікан

У фільмі йдеться про знаменитого Іржі Тракслера — творця феномену чеського свінгу (передвоєнна епоха) та його останнього представника. Іржі Тракслер народився “за мамуні Австрії” 1912 року, в середині 1930-х уже був відомим празьким джазменом, писав музику, працював зі знаними чеськими музикантами Ярославом Єжеком та Рудольфом Антоніном Дворським. 1949 року, після приходу до влади в Чехословаччині комуністів, написав музику до п'єси “Моя дружина Пенелопа”, яку керівники держави заборонили одразу після прем'єри. Того ж року Тракслер покинув батьківщину і з 1950 року аж до смерті (серпень 2011) мешкав у Канаді. 1982 року вийшла його книга спогадів “Не судіть мене, я лишень музикант”; 2008 року — “Не судіть мене, я лишень музикант на пенсії”.

Мова фільмів — чеська, субтитри — англійською.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: