У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:57, 4 Жовтня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

XVII Фестиваль Нове німецьке кіно

XVII Фестиваль Нове німецьке кіно thumbnail

06 - 10.10.2011

Кінопалац-Копернік

Розклад кінопоказів:

06.10 - "Щоденники з Полла"
07.10 - "Троє"
08.10 - "Ґете!"
09.10 - "Альманія: ласкаво просимо до Німеччини"
10.10 - "Біжи, якщо зможеш!"

кожен фільм демонструється ЛИШЕ 1 раз!
ЦІНА КВИТКА: 20 грн.
Телефони для довідки (032) 297-50-50, (032) 297-50-05, 093 44 99 791

фільми демонструються мовою оригіналу з начитуванням українського перекладу в кінозалі, окрім стрічки «Троє», яка озвучена українською мовою

В програмі:
вино, частунки привітання від організаторів Фестивалю та фільм-відкриття - історична драма "ЩОДЕННИКИ З ПОЛЛА" Кріса Крауса
Goethe-Institut, Банк Форум Commerzbank Group і Артхаус Трафік представляють щорічну збірку "Нове німецьке кіно": 5 фільмів, 5 жанрів - від байопіка та історичної драми до соціальної комедії та документального "бойовика", 5 граней сучасного німецького кінематографа в одній програмі. XVII фестиваль Нове німецьке кіно - це поглиблений експрес-курс з останніх подій в кіно Німеччини.
У цьому році географію нашого фестивалю розширює місто Чернівці. Зупинками фестивального турне стануть 7 міст: Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Чернівці, Харків та ЛЬВІВ.

ПРОГРАМА:

Щоденники з Полла/ POLL

2010/ історична драма/
Німеччина-Естонія-Австрія/ 129 хв.
мовою оригіналу з українською начиткою в залі

Режисер, сценарист: Кріс Краус
У ролях: Едґар Сельґе, Тамберт Туйск, Жанетт Гайн, Річі Мюллер, Енно Требс, Ервін Штайнгауер, Євгеній Сітохін

Червень 1914 року. 14-річна Ода фон Зірінґ повертається до своєї родини на узбережжя Балтійського моря, у віддалену провінцію царської імперії, де німці, росіяни та естонці з недовірою слідкують один за одним. Ода супроводжує тлінні останки своєї матері, з якою вона мешкала в Берліні до її смерті. У Поллі, маєтку шляхетної німецько-балтської родини, темпераментна та не за віком розумна дівчина зустрічає товариство, ідилічне життя якого йде назустріч краху.

Троє/ Drei

2009-2010/ романтична комедія/ Німеччина/ 119хв.
фільм озвучено українською мовою

Режисер, сценарист: Том Тиквер
У ролях: Софі Ройс, Себастіан Шіппер, Девід Штрізов, Аннедоре Кляйст, Ангела Вінклер, Александер Гьорбе, Вінні Бьове та ін.
Номінація "Золотий Лев" Венеціанського кінофестивалю
Учасник Одеського міжнародного кінофестивалю

Ганна та Сімон вже 20 років разом. Він – технік, вона – модератор у сфері культури. Вони живуть в Берліні разом та поруч один з одним, їхні стосунки розвиваються у войовничій гармонії. Вони вже багато пережили разом - злети та падіння, кризи та моменти щастя. Вони знають також, що в їхньому житті буде вже не так і багато несподіванок. Чи все ж таки будуть? Не очікуючи цього один від одного, вони закохуються в одного й того самого чоловіка, чарівного та таємничого дослідника стовбурових клітин Адама Борна. Ганна та Сімон таємно зустрічаються з Адамом, не підозрюючи, як сильно пов’язує їх ця таємниця, яку вони приховують один від одного. Але потім Ганна вагітніє.

Ґете!/ GOETHE!

2010/ історична мелодрама/ Німеччина/ 104 хв.
мовою оригіналу з українською начиткою в залі

Режисер, сценарист: Філіп Штельцль
У ролях: Александер Фєлінґ, Міріам Штайн, Морітц Бляйбтрой, Фолькер Брух, Бурґгард Клауснер, Генрі Гюбхен, Ганс-Міхаель Рєберґ

1772 рік: 23-річний студент права Йоганн Вольфґанґ Ґете провалює іспит на ступінь доктора. Розлючений батько Йоганна відправляє його на службу до судової канцелярії в м. Вецлар. Ґете, який мріє про кар’єру поета і саме отримав несхвальний відгук на свою драму "Ґец фон Берліхінген", закохується в Шарлотту Буфф. Але батько Шарлотти вже пообіцяв її іншому. Реакцією Ґете на нещасливе кохання стало написання роману "Страждання молодого Вертера", який за одну ніч робить його новою зіркою німецької літератури.

Альманія – Ласкаво просимо до Німеччини/ ALMANYA - WILLKOMMEN IN DEUTSCHLAND

2009-2011/ соціальна комедія/ Німеччина/ 95 хв.
мовою оригіналу з українською начиткою в залі

Режисер: Ясемін Самдерелі
Сценаристи: Несрін Самдерелі, Ясемін Самдерелі
У ролях: Ведат Ерінцін, Фахрі Ярдім, Лілей Гузер, Демет Ґюль, Рафаель Коуссоуріс, Айлін Тезель
Учасник позаконкурсної програми Берлінського кінофестивалю
Приз глядацьких симпатій Одеського міжнародного кінофестивалю

У 1964 році Хусейн Їлмац приїхав з Туреччини до Німеччини. Пізніше він перевіз до Німеччини жінку та дітей. Тепер його онука з теплом та гумором переповідає сімейні історії, в той час, як увесь сімейний клан подорожує до Туреччини, щоб провести відпустку в рідному місті Хусейна. На питання, де, власне, знаходиться Батьківщина, кожен шукатиме відповідь самостійно.

Біжи, якщо зможеш!/ RENN, WENN DU KANNST

2009-2010/ трагікомедія/ Німеччина/ 112 хв.
мовою оригіналу з українською начиткою в залі

Режисер: Дітріх Брюґґеманн
Сценаристи: Дітріх Брюґґеманн, Анна Брюґґеманн
У ролях: Роберт Ґвіздек, Якоб Матшенц, Анна Брюґґеманн, Даніель Древес, Амелі Кіфер
Учасник Берлінського кінофестивалю

Бен до кінця життя прикутий до інвалідного візка. Він радісний, розумний, але у відчаї. Для таких, як він, не може бути й мови про кохання, пояснює Бен Крістіану, новому соціальному службовцю, який йому допомагає. Крістіан легко відноситься до життя: він відпрацює півроку в Бена та піде далі своїм шляхом. Анніка вчиться по класу віолончелі і поспішає по життю, яке складається з музичних вправ та їхнього, по можливості, бездоганного виконання. Кожного дня вона проїжджає на велосипеді повз квартиру Бена, а Бен кожного дня сумно дивиться з балкону їй услід. І лише тоді, коли одного ранку дівчина зіштовхується з Крістіаном, ці троє нарешті знайомляться і стають друзями. Утрьох вони створюють для себе власний світ. Хлопці закохуються, бо, звичайно, обидва сподіваються на дещо більше, ніж просто дружба з Аннікою. Анніка не може визначитися. Їй подобається Крістіан і його грайлива легкість. Але й таку людину, як Бен, вона ще ніколи не зустрічала, причому він в усіх відношеннях не тільки цікава людина, але й сидить в інвалідному візку. Те, що для трійці розпочинається як гра, стає для Бена подорожжю до його найбільших страхіть, до безодні, з якої йому самому не вибратися.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: