У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 09:58, 10 Жовтня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Співаник Студентського братства» презентують у Новояворівську

«Співаник Студентського братства» презентують у Новояворівську thumbnail

23.10.2011 (неділя)

У неділю, 23 жовтня 2011 р. Студентське братство Львівського національного університету ім. І. Франка за підтримки депутата Обласної ради Юрія Вереса та Новояворівської міської ради проведе у Новояворівську презентацію «Співаника Студентського братства». На сьогодні це найповніший україномовний молодіжний збірник пісень з акордами, що побачив світ силами Студентського братства ЛНУ ім.І. Франка у квітні цього року.
«Сьогодні у книжкових крамницях важко знайти сучасні україномовні збірки пісень для молоді. Хоча насправді попит на таку продукцію великий, адже пісня завжди була і залишається осердям української духовності», – зазначає керівник проекту, Голова Ради Студентського братства ЛНУ ім. І. Франка, Юрій Пирч.
Ідея видання зародилась ще у 2008 році. У 2009 р. з’явилась перша збірка під назвою «Співаник Студентського братства», тираж якої (500 прим.) розійшовся за півроку. Тоді ж виникла ідея другого видання – виправленого і доповненого порівняно з попереднім. До нового «Співаника» увійшло 226 творів, серед яких авторські та найкращі зразки народних, повстанських, пластових і власне студентських пісень. Унікальність книги полягає в тому, що над її наповненням та оформленням члени Студентського братства працювали самостійно.
«Ми часто збираємося гуртом, щоб поспівати під гітару українських пісень, поспілкуватися і відпочити. Така організація дозвілля сприяє єднанню людей, формує морально сильну і національно свідому особистість», – розповідають у Студентському братстві.
Презентації «Співаника» вже відбулися у Львові, Стрию, на фестивалі «Вольному Воля» у Миколаєві (Львівська обл.). За словами організаторів, Новояворівськ обрано невипадково, адже це наймолодше за віковим складом місто у Львівській області і потреба у культурних заходах для молоді тут надзвичайно велика.
Презентація «Співаника Студентського братства» розпочнеться у неділю, 23 жовтня 2011 р. о 16 год у приміщенні нічного клубу L-club (м. Новояворівськ, вул. Січ. Стрільців, 16). У програмі заходу – театральна вистава, співання українських пісень під гітару, частування “Халепою” (солодка страва), концерт за участю гуртів 3V1 (Львів), К402 (Львів), ILLUSIONS (Львів), Vox Populi (Жовква), Йорий Клоц (Львів). Після концерту — дискотека. Усі відвідувачі зможуть придбати «Співаник Студентського братства».

Презентація співаникаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: