У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:06, 10 Жовтня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Європейський досвід» | Культурний захід

«Європейський досвід» | Культурний захід thumbnail

13.10.2011
18:00

Книгарня «Є»
просп. Свободи, 7

Книгарня «Є», журнал «Український тиждень» та Центр гуманітарних досліджень Львівського національного університету ім. І. Франка у рамках проекту «Європейський досвід» запрошують Вас на зустріч із серії “Інтелектуальна біографія”.
Наш гість — Ганс Йорґен Валлін-Вейє (Норвегія).
Ганс Йорґен Валлін-Вейє — відомий скандинавський антрополог, соціолог, есеїст, професор соціології та соціальної роботи в університеті Ставанґера, у коледжах Бодо та Ліллегаммера, запрошений професор університету ім. Т. Масарика в Брно (Чехія) і Лундського університету (Швеція), директор дослідницької частини національного музею Майгауґен; далекий нащадок Фрідріха Крістофа фон Вейє, полоненого шведського лейтенанта, учасника походу Карла ХІІ і літописця Полтавської битви 1709 р. Шість разів нелегально переходив кордон Норвегії з СРСР, сам на човні не раз перепливав Атлантику. Жив у спільноті бітників і видав збірку поезій за редакцією Аллена Ґінзберга. Захистив дисертацію про європейську історію «відкриття» та колонізації Нікобарських островів; автор восьми книг і двох виставок на теми історії повсякдення, контакту і протистояння традиційних і модерних культур, мов та ідентичностей; багатолітній дослідник корінного населення Півночі; упорядник більше десятка альбомних видань. Визнання до Ганса Йоргена Валліна-Вейє прийшло через книгу про сп’яніння, радість і страждання (2004) у соціальному розрізі.
Розмова йтиме про те, як Ганс Йорґен Валлін-Вейє бачить своє становлення — академічне і приватне, що і як зробило з нього професіонала своєї справи, що було найважливішим форматуючим досвідом, що означає навчання довжиною в життя, як цьому сприяють (або не сприяють) мандри, польові дослідження, виклади, видання книг, читання книг, родинні стосунки, перемикання мовних і культурних кодів, несподівані катаклізми і катастрофи (як-от липневий теракт у Норвегії, що забрав більше мирних життів, ніж Друга світова війна у цій країні).Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: