У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:23, 20 Жовтня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відновлює свою роботу КіноКлуб КіноЛева

Відновлює свою роботу КіноКлуб КіноЛева thumbnail

Після нетривалої перерви знову дуже потребуємо вас і спілкування із вами. Маємо для цього чудову нагоду. Навіть дві. Перша – це 20 - річчя Музею Ідей у 2012 році. Друга, що саме від 20 жовтня цього року відновлює свою роботу КіноКлуб КіноЛева
Кіно- це життя. Але ніколи не треба намагатися перетворювати життя у кіно. Треба дати змогу кіно перетворювати наше життя.

Ми будемо намагатися, щоб:
Ви дивилися тільки якісне кіно. Це не означає, що усі фільми ви приймете.
Ви почувалися комфортно у колі друзів. Це не означає, що ви мусите погоджуватися із їхніми думками і поділяти їхні враження
Ви були завжди упевнені, що щочетверга матимете можливість за власним вибором провести вечір з користю для голови і з приємністю для серця. Це не означає, що обов’язково маєте забивати собі голову дурницями чи серце – чужими проблемами.
Ви мали можливість за власним вибором говорити або мовчати до чи після кіно. Що не означає, що Ваша думка для нас не важлива чи не цікава.

Ми будемо вдячні, якщо:
Ви будете відкриті до спілкування про кіно побачене і про кіно взагалі. Тобто про життя.
Ви станете другом КіноКлубу і зробите нам честь отримати бонуси і пільги під час наступного Фестивалю КіноЛев
Ви зробите мінімальний благодійний внесок (8 ? грн для студентів і 17 грн. для не- або вічних студентів), щоб ми мали приємність почастувати вас кавою, чаєм і дрібними перекусками.

КіноКлуб КіноЛева
(нова редакція 2011 р.)
Четвер, 20 жовтня, 18:30.
Музей Ідей (Валова 18/а)

Russian Ark (Російський ковчег) (01:35:13)
Алєксандр Сокуров (2002, Росія-Німеччина)

«Це тільки емоційні враження, рефлексія людини, що сформована певними культурними традиціями, - про час, про характери історичних персоналій. І це, звісно, система відчуттів і понять сучасної людини моєї Вітчизни. Мене цікавило, що означає жити усередині художнього витвору, яким є Ермітаж – музей, архітектурна пам’ятка, і Ермітаж – історична будівля російської Влади. Як тут можна маніпулювати часом, кроїти його на свій кшталт? Час єдиний: Present continius tense – теперішній триваючий час. Я повинен бути усередині нього, повинен бути цілісним, як цей художній простір, як цей багатоскладовий, але неподільний архітектурний ансамбль» (А. Сокуров)

Фільм знято одним кадром, без монтажу.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: