У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:24, 26 Жовтня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У КіноКлубі КіноЛева фільм “Рембрандт. Я звинувачую.”

У КіноКлубі КіноЛева фільм “Рембрандт. Я звинувачую.” thumbnail

27.10.2011 (четвер)
18.30

КіноКлуб КіноЛева
(Валова, 18/A, Музей Ідей)

Документальний фільм Пітера Грінуея
"Рембрандт. Я звинувачую." (2008 р.)
Німеччина, Фінляндія, Нідерланди.
Час тривання 100 хв. 07 сек.

На полотні Рембранта «Нічна варта» зображена найсправжнісінька змова. Новий документальний фільм Пітера Грінуея розкриває саму змову, її мотиви, імена змовників і убивць, численні докази і наслідки. І усе це можна знайти на звинувачувальному і викривальному полотні Рембранта «Нічна варта»
Ми звикли до звинувачень у текстах, скажімо у відомій статті Еміля Золя «Я звинувачую» (J'accuse) 1898 року. Тут же митець звинувачує за допомогою фарб. У цьому розслідуванні Рембрант виступає у ролі детектива, прокурора, позивача і судді. Грінуей дуже детально вивчає усі 50 доказів, які приховані у картині, і викриває убивство, яке інтригувало істориків мистецтва відтоді, відколи Рембрант зобразив його у 1641 році.
Грінуей пояснює, як сталося так, що модний, багатий парвеню Рембрант усього за 15 років втратив славу і маєток, і в останні роки життя став самотнім жебраком із сумнівною репутацією. Без сумніву, Рембрант був би задоволений, якби побачив, яким переконливим доказом є його великий груповий портрет у цьому документальному фільмі Грінуея. Адже він сам творив це полотно саме як обвинувачувальний акт.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: