У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:49, 26 Жовтня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Легендарна “Арія” презентує новий альбом у Львові!

Легендарна “Арія” презентує новий альбом у Львові! thumbnail

08.11.2011 (вівторок)
19.00

Палац спорту "Україна" (вул. Мельника, 14)

Рок –легенда «АРІЯ» презентує новий альбом у Львові!
«Арія» відправляється в масштабний тур у підтримку нового альбому, що щойно побачив світ рок-музики. Тур збере прихильників колективу у найбільших містах України та країн СНД.
І вже 8 листопада довгоочікуваний концерт АРІЯ у Львові!
Альбом, що вийшов лише в жовтні цього року, отримав назву «Фенікс». Композиції, що містяться у свіжому релізі абсолютно відповідають традиційному стилю «арійців», який вже багато років надихає сотні тисяч прихильників тяжкої музики. «Фенікс» — одинадцятий студійний альбом Арії, найдовший за тривалістю та перший альбом, що записаний з новим вокалістом Михайлом Житняковим. Альбом музиканти присвятили американському рок-колективу «Grand Funk Railroad» та створили «Фенікс» як музичну відповідь їх одноіменному альбому.
Концерт у Львові «Арія» дасть в оновленому складі! А це свідчить про те, що ми станемо свідками долучитись нового етапу легендарного колективу!
Окрім презентації нового альбому музиканти обіцяють подарувати львів’янам і свої найкращі улюблені пісні львів’ян!Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: