У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:26, 31 жовтня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У галереї “Яровіт” виставка Соломії Ковтун | Виставки

У галереї “Яровіт”  виставка  Соломії Ковтун  | Виставки thumbnail

30.10 - 26.11 2011

Галерея “ЯРОВІТ”
вул. Героїв УПА, 72

Соломія Ковтун народилася 1984 року в м. Золочів, Львівської області. У 2008 році закінчила Львівський Національний Медичний Університет імені Данила Галицького. У 2007 році поступила у Львівську Національну Академію Мистецтв, факультет декоративно-прикладного мистецтва.
За фахом Соломія медик, а в глибині своєї душі мистець, і ці два основні напрямки у житті вона вміло поєднує і розвиває. Всі емоції, які Соломія переживає у щоденній праці з людьми вона переносить на полотно, створюючи прекрасні художні образи наповнені глибоким філософським змістом. Тому кожне живописне полотно художниці є живим і емоційно переосмисленим.
В експозиції даної виставки представлено кращі роботи автора, створені впродовж п’яти років творчої діяльності. Більше 30 живописних полотен формують декілька основних сюжетних ліній: міська архітектура, світ природи та натюрморт.
Вона працює з людьми і творить для людей. Соломія приймає активну участь у різноманітних мистецьких проектах та виставках: участь у проектах “ВЕСЕЛКА” та “ГЕОМЕТРІЯ”; у виставках “Осінній салон”, “Пейзажна виставка” та участь у конкурсі “Art competition”, що організовувався центром міської історії Центрально-Східної Європи.

- 2009 перша персональна виставка в галереї "Зелена канапа", м. Львів;
- 2010 проект «Місто» в галереї Дзиґа, м. Львів;
- 2011 участь в колективних виставках МО ”Леміш”, м. Львів;
- 2011 персонала виставка ”Кут”, МО ”Леміш”, м. Львів;
- 2011 персональна виставка в галереї "Зелена канапа", м. Львів.

В роботах дивним чином співіснують драма і надія; сліпі, темні, суцільні фасади і навпаки, відкриті отвори віконниць, воріт, дорогоцінні клаптики неба; там живе і буде жити бажання зустрічі, і бажання бачити друга, бажання любити , і бачити широчінь світу. Енергія кольору, експресивного, як несподіваний контраст, що буває у серця, що справді хоче любити, надає роботам раптовий неочікуваний вимір; експресія і є той самий результат, який максимально можна вимагати від живопису, який переповнює серце. Це справді урбаністичні роботи. Неповторні вирази фасадів, балконів, віконних рам, барокових ліпнин над овалами слухових віконець – це ті обличчя , що супроводжують людину , що йде по вулицях з дитинства рідного міста, сподіваючись на зустріч, на розмову, на радість, на настрій, що дає змогу сподіватись на щасливе майбутнє.

Дмитро Корсунь
Художник, м. Київ.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Assistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing a program workAssistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing a program work
Assistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing...
Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoidAwkward First Date On Line: Top Things in order to avoid
Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoid No doubt you've heard great...
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019 In these times of it would be ...
How exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manualHow exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manual
Your firm gives school dissertation writing support for people who need help in just about...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: