У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:26, 31 Жовтня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У галереї “Яровіт” виставка Соломії Ковтун | Виставки

У галереї “Яровіт”  виставка  Соломії Ковтун  | Виставки thumbnail

30.10 - 26.11 2011

Галерея “ЯРОВІТ”
вул. Героїв УПА, 72

Соломія Ковтун народилася 1984 року в м. Золочів, Львівської області. У 2008 році закінчила Львівський Національний Медичний Університет імені Данила Галицького. У 2007 році поступила у Львівську Національну Академію Мистецтв, факультет декоративно-прикладного мистецтва.
За фахом Соломія медик, а в глибині своєї душі мистець, і ці два основні напрямки у житті вона вміло поєднує і розвиває. Всі емоції, які Соломія переживає у щоденній праці з людьми вона переносить на полотно, створюючи прекрасні художні образи наповнені глибоким філософським змістом. Тому кожне живописне полотно художниці є живим і емоційно переосмисленим.
В експозиції даної виставки представлено кращі роботи автора, створені впродовж п’яти років творчої діяльності. Більше 30 живописних полотен формують декілька основних сюжетних ліній: міська архітектура, світ природи та натюрморт.
Вона працює з людьми і творить для людей. Соломія приймає активну участь у різноманітних мистецьких проектах та виставках: участь у проектах “ВЕСЕЛКА” та “ГЕОМЕТРІЯ”; у виставках “Осінній салон”, “Пейзажна виставка” та участь у конкурсі “Art competition”, що організовувався центром міської історії Центрально-Східної Європи.

- 2009 перша персональна виставка в галереї "Зелена канапа", м. Львів;
- 2010 проект «Місто» в галереї Дзиґа, м. Львів;
- 2011 участь в колективних виставках МО ”Леміш”, м. Львів;
- 2011 персонала виставка ”Кут”, МО ”Леміш”, м. Львів;
- 2011 персональна виставка в галереї "Зелена канапа", м. Львів.

В роботах дивним чином співіснують драма і надія; сліпі, темні, суцільні фасади і навпаки, відкриті отвори віконниць, воріт, дорогоцінні клаптики неба; там живе і буде жити бажання зустрічі, і бажання бачити друга, бажання любити , і бачити широчінь світу. Енергія кольору, експресивного, як несподіваний контраст, що буває у серця, що справді хоче любити, надає роботам раптовий неочікуваний вимір; експресія і є той самий результат, який максимально можна вимагати від живопису, який переповнює серце. Це справді урбаністичні роботи. Неповторні вирази фасадів, балконів, віконних рам, барокових ліпнин над овалами слухових віконець – це ті обличчя , що супроводжують людину , що йде по вулицях з дитинства рідного міста, сподіваючись на зустріч, на розмову, на радість, на настрій, що дає змогу сподіватись на щасливе майбутнє.

Дмитро Корсунь
Художник, м. Київ.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: