У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:20, 11 листопадаа, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Презентація книжки Василя Базіва | Література

Презентація книжки Василя Базіва | Література thumbnail

16.11.2011 (середа)
18:00

Книгарня «Є»
просп. Свободи, 7

Книгарня «Є» та видавництво “Фоліо” запрошують Вас на презентацію книжки Василя Базіва “Хрест: постбіблійний детектив”, яка відбудеться 16 листопада.
Василь Базів – політик, дипломат, вчений, один з організаторів національно-визвольних процесів 1989—1991 років. Працював у керівництві регіональних та центральних органів державної влади, очолював Генеральне Консульство України у Канаді.
“Хрест” — перший літературний твір автора, який на українському історичному матеріалі започатковує епічну художньо-філософську трилогію на нову епоху, коли на наших очах вершиться прощання з тим способом буття, яким люди жили дотепер.
Події роману розгортаються в підкарпатському селі у середині минулого століття. Атеїстична акція зі знесення хреста з сільського храму, який є копією собору Святого Петра в Римі, викликає народне повстання. Проти селян комуністичний режим виводить війська...Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: