У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:23, 11 листопадаа, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Презентація книжки Богдана Гудя | Література

Презентація книжки Богдана Гудя | Література thumbnail

18.11.2011 (п'ятниця)
18:00

Книгарня «Є»
просп. Свободи, 7

Книгарня «Є» та видавництво “Акта” запрошують Вас на презентацію книжки Богдана Гудя “Українсько-польські конфлікти новітньої доби: етносоціальний аспект”, яка відбудеться 18 листопада.
У пропонованій книзі на підставі численних архівних і опублікованих документів, мемуарної літератури, матеріалів преси та найновіших здобутків української, польської, російської, французької, японської історіографій проаналізовано ґенезу, перебіг, характер і наслідки українсько-польських конфліктів на теренах Правобережної України кінця ХVІІІ – першої половини ХХ ст.
Вперше у вітчизняній та зарубіжній історіографії комплексно простежується вплив чинників етнонаціонального характеру на процеси, що спричинилися до двох загострень українсько-польського протистояння в новітню епоху — у період Української революції й визвольної боротьби 1917—1921 рр. і в роки Другої світової війни та перші роки після її закінчення.
Богдан Гудь — історик і політолог, фахівець із проблематики українсько-польських взаємин, автор книжок “Нелегка дорога до порозуміння” (1997), “Українці — поляки: хто винен?” (2000), “Загибель Аркадії” (2006), численних наукових та науково-популярних статей на тему відносин України з Європейським Союзом та Польщею. Співавтор сценаріїв документальних фільмів “Важке братерство” (1998), “Братерство зброї на службі миру” (2000). Викладає на кафедрі міжнародних відносин та дипломатичної служби ЛНУ ім. І. Франка, очолює Інститут європейської інтеграції ЛНУ ім. І. Франка.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: