У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:27, 14 листопадаа, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Біла стрічка” у клубі «Ч/Б. 5х5» | Кіно

“Біла стрічка” у клубі «Ч/Б. 5х5» | Кіно thumbnail

15.11.2011 (вівторок)
18.30

Кафе Фотоклуб “Ч/Б.5х5?

Мистецьке об'єднання «Дзиґа» та "Кіноклуб Олега Яськіва"запрошують на фільм Міхаеля Ганеке “Біла стрічка” (Німеччина - 2009)

15 листопада, вівторок, о 18.30 у клубі «Ч/Б. 5х5», що на розі вул. бр. Рогатинців та пл. Коліївщини, відбудеться перегляд фільму Міхаеля Ганеке “Біла стрічка”.
Нагороди: Золота Пальмова Гілка та приз ФІПРЕССІ Канського фестивалю, «Золотий глобус» за кращий фільм, Премія Європейської Кіноакадемії за кращий фільм та інші.
"Австрійський режисер Міхаель Ганеке завжди знімає кіно про те у людині, у чому сама людина неохоче зізнається. Хоча, напевне, ці речі є найголовнішими, адже у них корінь байдужості, відчуження, самотності, жорстокості, зверхності, тобто, всього того чим людина не повинна бути. Але, на превеликий жаль, людина переважно саме така, і суспільство через таку людину також набуває непривітних правил, законів та стереотипів.
Німецький продукт ? завжди був еталонним зразком, який найзрозуміліше показував дороговкази людству. На жаль, це стосується не лише великої філософії, музики чи літератури, які значною мірою сформували європейську людину, у тому числі українця. Німецька історія ? це також досконалий експеримент над суспільством, який засвідчив найкращі та найгірші форми його можливого існування.
«Біла стрічка» ? значно ширший фільм, ніж його уявляють собі більшість європейців. Він не просто ? психологічна лабораторія суспільних стосунків, які у двадцятому сторіччі мали драматичні наслідки. Для кожного, насамперед нас, українців ? це застереження від провалу у досконалу бездушність, упорядковану самотність, обґрунтовану байдужість. А така небезпека загрожує кожному, хто піддасться суспільній інерції та новим правилам життя, про які не згадується ані у великій німецькій філософії, ані у чарівних казках, які нам читали перед солодкими сном такі молоді і закохані батьки. Колись давно. Дуже давно…".

Модератор Клубу Олег ЯськівВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: