У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:50, 15 листопадаа, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Океан Ельзи” у Львівській опері з симфонічним оркестром | Концерти

“Океан Ельзи” у Львівській опері з  симфонічним оркестром | Концерти thumbnail

20.12.2011 (вівторок)
18:00 та 21:00

Львівська Опера

Особливість програми у тому, що музиканти не створюватимуть спеціальні аранжування, як це зазвичай буває на подібних концертах. Кращі композиції Океан Ельзи будуть виконані у звичайній для групи роковій стилістиці, а оркестр гратиме свої партії.
Слухачам вперше надається можливість почути живе виконання максимально наближене до студійного варіанту, тобто так, як пісні звучать на платівках.
Святослав Вакарчук, лідер О.Е.:
«На перший експеримент з оркестром ми зважилися ще у 2002 році, коли створили програму «Тихий Океан». І після не раз залучали класичних музикантів для співпраці. Але тоді ми створювали спеціальні аранжування під кожну композицію. А ось ідея конкретно цієї програми полягає в тому, щоб у звичне для всіх рокове звучання «Океану Ельзи» додати симфонічний оркестр. І в цьому так званому дуеті ніхто ні під кого не підлаштовується, від цього музика стає тільки ширше - на такий крок ми дійсно пішли вперше»
До програми концерту увійдуть вибрані композиції з усіх семи альбомів «Океан Ельзи».
У Львові 20 грудня «Океан Ельзи» відіграє одразу два концерти у супроводі симфонічного оркестру.
Нагадаємо, що вперше програму із симфонічним оркестром музиканти презентували наприкінці вересня у Кремлівському палаці (Москва). Також програму чули у Мінську (в рамках Міжнародного фестивалю Юрія Башмета), в Санкт-Петербурзі та Києві, де група дала додатковий концерт.

Матеріали сайту: http://www.dikart.com.uaВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: