У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:58, 23 листопадаа, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Галерея “Кораллі” запрошує на “Приватні розмови про ЦЕ…”

Галерея “Кораллі” запрошує на “Приватні розмови про ЦЕ…” thumbnail

Галерея «Коралі»

В грудні галереї виповнюється рік. І нам захотілося зустрітися, щоби поговорити на тему, яку без офіційного пафосу і гламурного арт-еквілібра можна сформулювати так: «Навіщо нам все ЦЕ?»

Тобто:

- навіщо художник сьогодні ЦЕ малює? Щоб продати? Щоби сказати? І що саме він хоче сказати? І наскільки для нього важливо – «сказати»? І наскільки для нього важливо знати, що його «почули»?
- навіщо ми ходимо ЦЕ дивитись? Потусуватись? Вбити час? Побачити щось оригінальне? Відчути якийсь інший драйв? Зрозуміти? Художника? Себе? Сенс життя?
- навіщо ми хочемо ЦЕ мати вдома (в офісі)? Додати стильності помешканню? Похизуватись, які ми продвинуті? Дивитись щодня? Навіщо?
Одним словом, ми хочемо черговий раз поговорити про мистецтво: про сучасне мистецтво і про нас, його авторів і глядачів....

Можливо, нам стануть у пригоді цитати:

1. «Головна функція картини – бути святом для очей». Ежен Делакруа, (1798—1863), французький живописець та графік, один з «батьків» романтичного напрямку в європейському живописі ХІХ ст.
2. «Мистецтво – це те, що завжди на крок випереджує дійсність» Ханс Ульріх Обріст: (1968 р. н.), куратор, критик, історик мистецтва, директор лондонської Галереї Серпентайн.
3. «У 1950-1960-ті я вважав, що художник має знати якусь кінцеву істину і сповістити її людям. У 1970-ті я гадав, що кінцевої істини, слава Богу, немає, і треба сповістити про це людям. Тепер, у 1985-му, я знаю, що нікому нічого не треба сповіщати. Добре було б знайти спосіб спілкування з самим собою...» Юрій Соболєв (1928-2002), графік, сценограф, режисер і художник анімаційних фільмів, один з класиків неофіційного радянського мистецтва та дизайну, учасник скандальної виставки «Манеж» (1962 р.), головний художник журналів «Декоративное искусство» та «Знание-сила», засновник «Интерстудио» - Міжнародної майстерні синтезу та анімації (1990).

Галерея "Коралі" м. Львів, вул. Менцинського, 5 (в подвір"ї)
Детальніше про все - www.artcoralli.comВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: