У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:02, 24 листопадаа, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Фолькнери” в Етноклубі набутків | Концерти

“Фолькнери” в Етноклубі набутків | Концерти thumbnail

29.11.2011 (вівторок)
20.00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

29 листопада, вівторок, о 20:00 в Етноклубі Набутків відбудеться концерт етногурту "Фолькнери" (Київ) з програмою "На весіллі була"

Вхід - 50 грн., для членів Етноклубу та «Jazz Club.Lviv» - 25 грн.

«Фолькнери» – мандрівні музиканти, подорожують по країні та світу на велосипедах, збираючи автентичні пісні. Далі – “реінкарнують” їх, надаючи сучасного звучання. «Фолькнери» активно виступають з концертами, беруть участь у фестивалях («АртПоле», «Трипільське коло», «Terra Heroica», «Рожаниця»). Вихід дебютного альбому заплановано на 2012 рік.

Сьогодні колектив складається з 5 музикантів:

Володимир Муляр - ударні, губна гармошка, колісна ліра, гітара
Яринa Квіткa - вокал, колісна ліра
Юля Совершеннa - вокал, барабан
Роман Шаркевич - перкусія
Остап Данилів - баян

Цікавe:

• Назва колективу походить зовсім не від фольк-музики, як одразу можна подумати. Якось засновнику гурту, Володимиру Муляру, приснився американський письменник Вільям Фолкнер. Він і сказав, щоб вони «не придумували велосипед», а назвали гурт в його честь.
• У велосипедних етноекспедиціях «Фолькнери» накрутили вже 5311 км.:
- «Двоколісні хроніки: Мармурове кільце», вересень-жовтень 2010. Володимир Муляр та Ярина Квітка проїхали 3 країни (Румунія, Болгарія, Туреччина), 3300 км за 75 днів, збираючи матеріал для творчості.
- «Двоколісні хроніки-2: Країна скарбів», серпень-вересень 2011. Троє учасників - Володимир Муляр, Ярина Квітка та Юлія Совершенна - за 44 дні проїхали 2011 км з Ужгорода до Луганська і привезли з собою понад 200 пісень.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: