У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:37, 25 листопадаа, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Творча зустріч із представниками британського театру Royal Court

Творча зустріч із представниками британського театру Royal Court thumbnail

04.12.2011 (неділя)
19:00

Книгарня «Є»
просп. Свободи, 7

Книгарня “Є” запрошує Вас на творчу розмову з представниками провідного експериментального британського театру Royal Court, яка відбудеться 4 грудня.

В розмові візьмуть участь:

драматург Ейпріл де Енджеліс, режисер Раміном Греєм, директор міжнародної програми лондонського театру Еліз Доджсон.
Розмовлятимемо про сучасний театр, нову драму, можливості для українських драматургів і режисерів у Великій Британії.
Приїзд театру, відомого своїми «театральними і драматургічними революціями» у всьому світі, є, без перебільшення, вартісною подією для Львова й України.
Візит представників Royal Court здійснюється у межах проекту «Нова драма з Royal Court», який відбуватиметься у Львові 4-10 грудня 2011 року. Проект реалізовує Міжнародний театральний фестиваль «Драбина», Британська Рада в Україні за підтримки Львівської міської ради.

Довідка.

Театр Royal Court, заснований 1956 р., є одним із найвідоміших у світі експериментальних театрів Англії. Вже в перший сезон роботи на його сцені з’явилася знакова длябританського театру п’єса Джона Осборна “Озираючись назад у гніві”, що стала символом цілого напрямку так званої “драматургії молодих розсерджених людей”. Автори, що належали до цієї плеяди, визначали репертуар британського театру у 60-ті -80-ті роки. У середині 1990-х Royal Court сприяв народженню течії “new writing” (“нової драми”) — на його сцені дебютували Марк Равенхілл, Сара Кейн, Мартін Макдонах, творчість яких значною мірою сформувала обличчя сучасного європейського театру. Саме в Royal Court, режисери якого співпрацювали з провідними британськими драматургами від Роберта Болта і Гарольда Пінтера до Керіл Черчіл і Девіда Хеа, відбулися наприкінці 80-х перші експерименти в жанрі verbatim (п’єси, створені на основі документальних інтерв’ю з представниками певних соціальних груп).Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: