У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:48, 4 Грудня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Юрій Яремчук у клубі “5х5”

Юрій Яремчук у клубі “5х5” thumbnail

07.12.2011 (середа)
19.00

Кафе Фотоклуб “Ч/Б.5х5?

У середу 7 грудня у фотоклубі "5х5" (що за адресою площа Коліївщини, 2) о 19 годині відбудеться єдиний безкоштовний концерт у рамках ХІ міжнародного фестивалю "Jazz Bez". Для нас виступить видатний український саксофоніст Юрій Яремчук.
Цим концертом ми розпочинаємо довготривалий спільний проект з GIZ-Львівська міська рада, організацією що займається реставрацією дерев'яних вікон і загалом упорядкуванням міського середовища.
Вхід вільний. Запрошуються усі бажаючі.

Довідка:

Юрій Яремчук - композитор, мультиінструменталіст, художник, поет, перфомер, є одним із першопрохідців імпровізаційної музики в Україні та кращим джазовим саксофоністом і кларнетистом на теренах країни. Народився 18 червня 1951 року у м. Новокузнєцьк (Росія). Живе і працює у Львові.
Як композитор, Юрій Яремчук створює музику в напрямках академічного авангарду та вільної імпровізації. Як музикант, Яремчук працює у різних стилях (free jazz, contemporary music, improvisation music) та є майстром різноманітних сучасних технік гри на саксофоні (мультифони, слеп, подвійне стаккато). У своїх сольних концертах надає перевагу вільній імпровізації.
Яремчук є лідером численних джазових фестивалів, акцій, хепенінгів, фестивалів нової імпровізаційної музики. В творчому доробку пана Юрія кілька десятків музичних альбомів і безліч концертів та перформенсів, як сольних, так і у співпраці з такими музикантами, як: Claudia Binder и Marcus Eichenberger (Швейцарія), Jim Menesis, Ken Vandermark, Dave Rempis, Tim Daisy, Michael Zerang, Fred Frith (США), Heinz-Erich Goedecke, Hans Schutler, Klaus Kugel (Німеччина), Магнус Бро (Швеція), Joachim Mencel, Mikolaj Trzaska (Польща), Джон Сурман, Владимир Миллер (Великобританія), Езас Микашис (Литва), Вячеслав Назаров, Герман Лукьянов, Сергей Летов, Владислав Макаров, Михаил Жуков, Алексей Лапин (Росія), Олександр Нестеров, Марк Токар, Ігор Гнидин, Андрій Орел, Сергій Зеленський, Олександр Фразе-Фразенко (Україна) та багато інших.

www.letov.ru/YaremchukВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: