У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:50, 13 Грудня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Старт проекту «Разом»

Старт проекту «Разом» thumbnail

У рамках різдвяного проекту Від Романа до Йордана із 13 грудня по 24 січня стартує проект «Разом» у співпраці з міжнародним благодійним фондом «Карітас України».
Протягом трьох днів у листопаді львівські митці (Оля Пильник, Остап Лозинський, Мар'ян Пиріг, Оля Кравченко, Євгенія Рябчун, Уляна Нищук-Борисяк, Ярослава Ткачук, Уляна Томкевич) разом з учасниками проекту «Мережа Центрів соціальної реабілітації для людей з особливими потребами» Карітасу України мали можливість попрацювати на спільних майстер-класах, створюючи оригінальні різдвяні подарунки та картини.
Результатом цієї натхненної співпраці став проект «Разом», процес творіння якого було задокументований на відео від Андрія Баглая та фото світлинах від Юрка Салабая.
Всі твори будуть доступні для придбання до 24 січня 2012 року. Зібрані кошти митці передадуть на придбання необхідних речей для неповносправних.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: