У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:39, 20 Грудня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Музика Різдва: від бароко до джазу | Концерти

Музика Різдва: від бароко до джазу | Концерти thumbnail

11 - 13.01.2012

Від 11 до 13 січня у Львові лунатиме Музика Різдва. Цими днями у Львівській Філармонії та Органному залі триватиме музичний проект «Музика Різдва: від бароко до джазу», який поєднає феєрію “Йдемо до Вифлеєму” та концерт «Щедрий вечір з добрим джазом».
«Музика Різдва» представить різдвяні мелодії бароко, романтизму, класицизму з Іспанії, Франції, Італії, Англії, Австрії, Німеччини та інших європейських країн поряд із джазовими обробками українських і польських колядок та щедрівок.
У середу 11 та п’ятницю 13 січня в Органному залі львів’яни зможуть послухати концерти Різдвяної феєрії “ЙДЕМО ДО ВИФЛЕЄМУ” у яких братимуть участь:
ансамбль “A cappella Leopolis” (мистецький керівник Роман Стельмащук), оркестр “Leopolis” (концертмейстер Адріан Боднар). Солісти: Божена Корчинська (сопілка), Андрій Наконечний (барокова труба, цинк), Настуня Сокрута (скрипка), Анна Іванюшенко (клавесин), Надія Величко (орган), Дмитро Олійник (ударні інструменти), Остап Сливинський (читець). Диригуватиме Людмила Капустіна.
Львівське Різдво наповниться музикою клавесину та органу. Виконуватимуться традиційні різдвяні мелодії Європи, як невідомих авторів, так і славетних композиторів – Г. Ф. Генделя, Ф. К. Моцарта, Ф. Грубера та ін.
Музична феєрія творитиметься у вигляді театралізованих дійств, використовуючи історичні костюми та давні інструменти.
Місце: Будинок органної та камерної музики (вул. С. Бандери, 8)
Початок концертів о 19:30

У четвер 12 січня у Львівській Філармонії втретє відбудеться концерт «Щедрий вечір з добрим джазом» на якому гурт «ShockolaD» джазуватиме щедрівки із друзями: Дана  Винницька (Україна) і Karolina Beimcik (Польща) у проекті «Babooshki», а також Bria Blessing (США).
Склад гурту «ShockolaD»: Анастасія Литвинюк – фортепіано; Ігор  Гнидин – барабани; Іванка Червінська – вокал; Михайло Балог – саксофон; Андрій Кохан – бас-гітара
Після виступів на фестивалі «Jazz Bez» у різних проектах музиканти гурту «ShockolaD» зібралися з друзями, щоб створити у Львові різдвяне джазове свято. У програмі вечора авторські  джазові обробки колядок та щедрівок.
Місце: Львівській Обласна Філармонія (вул. Чайковського,7)
Початок концерту о 19:30

Rizdvo Shokolad

Із 27 грудня шукайте квитки у галереї "Дзига" (вул. Вірменська,35). Для членів Етноклубу Набутків, фотоклубу «5х5», кіноклубу Олега Яськіва та «JazzClub.Lviv» до 3 січня 2012 р. продаватимуться квитки зі знижкою 50 %.

Довідки: (032) 297-56-12 Інформація на сайті: www.dzyga.com

Організатори: Мистецьке об’єднання “ДЗИҐА”, Інститут актуального мистецтва, Фестиваль Давньої Музики у Львові, Будинок органної та камерної музики
Партнери проекту: Мережа заправних станцій “ОККО”, Компанія “Оптика Нова”Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: