У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:44, 25 Грудня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Новорічний вечір в опері. Піккардійська терція

Новорічний вечір в опері. Піккардійська терція thumbnail

02.01.2012 (понеділок)
18.00, 20.30

Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С.Крушельницької

2 січня 2012 року компанія «Дік-Арт» вже вдев'яте запрошує на традиційний "Новорічний вечір в Опері". Ви матимете змогу почути сольний новорічний концерт найпопулярнішої вокальної формації України - "Піккардійської терції"
Вечір розпочнеться піснями, які співають у найрізноманітніших куточках земної кулі: від кельтських наспівів та кантів до інтернаціонального «Щедрика» та лемківських колядок. А щоби налаштувати слухачів на різдвяний лад, «піккардійці» пригадають найкращі коляди зі свого репертуару. Колориту традиційний пісенним одам народження Христа додаватимуть перкусія та барабани.
Також цим концертом саме зі Львова «Піккардійська терція» розпочне святкування особистого нового ювілейного року на великій сцені. Шестеро студентів об’єдналися під назвою музичного інтервалу, який звучить уже двадцять років. Відтак, вокалісти витягнуть на світ Божий пісні, які не ввійшли до жодного альбому – «Відлуння Твоїх кроків» (В. Івасюк, В. Вознюк), «Повір очам» (В. Івасюк), «Жовті стрічки» та «Емігрант сонг» (переспів творів «Братів Гадюкіних»). А ретроспективу затверджених глядачами хітів, вокалісти розбавлять прем’єрами. Одна із них – «На Вітер» (Богдан-Ігор Антонич у співавторстві із Славком Нудиком).
До своєї круглої дати «піккардійці» замовляють у львівської публіки традиційні подарунки – усмішки, аплодисменти та піднесений настрій. Самі ж обіцяють максимальну емоційну віддачу для своїх улюблених гостей.
На численні прохання глядачів відбудеться два концерти - о 18:00 та 20:30Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: