У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:19, 3 Січня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові джазуватимуть колядки і щедрівки на концерті «Щедрий вечір з добрим джазом»

У Львові джазуватимуть колядки і щедрівки на концерті «Щедрий вечір з добрим джазом» thumbnail

12.01.2012 (четвер)
19:30

Львівська філармонія

12 січня у Львівській Філармонії відбудеться концерт «Щедрий вечір з добрим джазом» на якому гурт «ShockolaD» джазуватиме щедрівки із друзями: Дана Винницька (Україна) і Karolina Beimcik (Польща), а також Bria Blessing (США).
Концерт проходитиме у рамках святкового проекту «Музика Різдва: від бароко до джазу».
Вже третій рік поспіль гурт «ShockolaD» творить різдвяне джазове свято. Авторські джазові обробки колядок та щедрівок лунають у Польщі під час католицького Різдва та в Україні у час від Святої Вечері до Щедрого Вечору.
Цього року «Щедрий вечір з добрим джазом» представить джазові «Спи Ісусе», «Бриніла Коса», «Сивая зозуленька», «Во Вифлеємі» та ін..
Після виступів на фестивалі «Jazz Bez» у різних проектах музиканти гурту «ShockolaD» зібралися з друзями, щоб віншувати львів’ян джазом.
У складі гурту на ударних гратиме кращий джазовий барабанщик України Ігор Гнидин. Паністка Анастасія Літвінюк, що виступала на «ДжазБезі» зі своїм проектом «Litvinyuk Acoustik Jazz». Нова вокаліста Іванка Червінська, яка надала гурту більш етнічного звучання. Саксофоніст Михайло Балог, котрий цього року представив свій українсько-канадсько-американський проект «Michael Balog Sextet». А також кращий бас-гітарист Львова Андрій Кохан.
До джазових віншувань приєднаються колишня вокалістка «ShockolaD», яка зараз виступає у проекті «DagaDana» Дана Винницька та польська джазова співачка Karolina Beimcik у проекті «Babooshki», а також американська співачка Bria Blessing, яку львівська публіка пам’ятає із фестивалів «Jazz Bez» та «Флюгери Львова».
Хай новий рік почнеться з джазу, а свята приносять радість і спокій!

Шукайте квитки у галереї "Дзига" (вул. Вірменська,35) та у касі Філармонії.
Довідки: (032) 297-56-12 Інформація на сайті: www.dzyga.com
Організатори: Мистецьке об’єднання “ДЗИҐА”, Інститут актуального мистецтва, Фестиваль Давньої Музики у Львові, Будинок органної та камерної музикиВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: