У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:06, 26 Жовтня, 2009

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

TR:UDна ніч ft. Reborn

TR:UDна ніч ft. Reborn thumbnail

6.11.2009 (п'ятниця)
22:00

торТуга

UNDERGROUND ТРАЄКТОРІЯ презентує:

REBORN [KOS.MOS. Music, Subtle Audio, 13music] Білорусія

Розпочав свою продюсерську діяльність близько 5-ти років тому, як tech step/neurofunk музикант. Однак з часом, розчарувавшись у техно-орієнтованому dnb, починає експериментувати в області "іншої" сторони drum and bass музики.
У 2006-ому році і з'являється псевдонім Reborn, в прямому значенні цього слова він "перероджується" як музикант і його творчість матеріалізується в таких жанрах як leftfield/drumfunk dnb. Він знаходить себе у використанні численних акустичних інструментів, глибоких атмосфер, що базуються на ambient структурі, і створенні віртуозних ударних партій.
В творчості Reborn'а прослідковується великий вплив таких легендарних лейблів як Good Looking та Reinforced. Тому його музика це або меланхолійний атмосферний матеріал, або безкомпромісні, жорсткі барабанні варіації, які супроводжуються езотеричним настроєм. На даному етапі він починає приділяти все більше уваги нестандартним і експериментальним формам drumfunk музики, під впливом таких лейблів як Inperspective та Subtle Audio.
Перший же його трек під назвою Funkasis, був відмічений багатьма провідними діджеями та продюсерами, і підписаний на 4th dimension rec. Об'єднавшись з одним із провідних intelligent dnb діджеїв Білорусії - Psher'ом, він створює трек під назвою Anubis, який одразу підписують на 13music/Vibez. Далі практично один за одним його треки підписують такі лейбли як Opposide, Make:Shift, Microcircuit та інші. Незабаром очікується черговий реліз Реборна на лейблі KOS.MOS. MUSIC, презентація якого і відбудеться на нашому святі.

LAWRIN & Jan Zen Wu Live
insane
Danylovsky [Protek]
Noubase
Domen

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: