У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:30, 2 Січня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка “Золоті скарби зниклих цивілізацій” | Виставки

Виставка “Золоті скарби зниклих цивілізацій” | Виставки thumbnail

27.12.2011-31.03.2012

Львівський палац мистецтв

Чи доводилось Вам на власні очі бачити золото скіфів чи прикраси доби Київської Русі?
Львів приймає УНІКАЛЬНУ виставку “Золоті скарби зниклих цивілізацій”, яка презентує колекцію шедеврів української історії. А саме рідкісні, високохудожні вироби грецьких майстрів, предмети побуту, знаряддя праці, зброю та унікальні прикраси кімерійців, скіфів, сарматів та інших племен і народів, які населяли територію сучасної України. Також багата і різноманітна колекція римської доби, часів Візантії, періоду Київської Русі.
Особливу увагу привертають царська гривна скіфського часу, унікальні предмети церковного призначення та жіночі прикраси часів Київської Русі.
Експонати, які наочно надають можливість «доторкнутись» до історії, належать до приватного зібрання Благодійного фонду пам`яті Сергія Платонова “ПЛАТАР”.
Даною колекцією вже захоплювалися у Ватикані, Польщі та США. Від 27 грудня 2011р. виставка ВПЕРШЕ представлена у Львові і безперечно стане однією з найцікавіших культурних події міста 2012 року.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: