У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:43, 1 Січня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка «Врятована краса: хроніки реставрацій зі збірки “Студіон”»

Виставка «Врятована краса: хроніки реставрацій зі збірки “Студіон”» thumbnail

02 - 31.01.2012

Кав’ярня-галерея “Штука”

З 2 по 31 січня 2012 року у кав’ярні-галереї «Штука» триватиме виставка «Врятована краса: хроніки реставрацій зі збірки “Студіон”».
У січні станемо свідками разючих перевтілень: втрачені кольори набувають сили, тіні стають чіткими образами. Адже під час виставки експонуватимуться світлини ікон до та після реставрації.
Колекція сакрального мистецтва «Студіон» заснована ще Митрополитом Андреєм, а зібрана під час експедицій монахів-студитів переважно по Галичині. До збірки належать знайдені на церковних горищах, дзвіницях, цвинтарях та передані приватними особами давні ікони, різьба, ковані хрести, хоругви, священичі ризи та українська вишивка. Куратором колекції «Студіон» є отець Севастіян Дмитрух, доктор богослов’я та голова комісії сакрального мистецтва Львівської архиєпархії УГКЦ. При ній існує іконописна та реставраційна майстерні, остання і рятує ікони. Збірка частково експонується у храмі бл. Климентія Шептицького та в Унівській Лаврі.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: