У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:01, 11 Січня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка львівських митців у МО ”ЛЕМІШ”

Виставка львівських митців у МО ”ЛЕМІШ” thumbnail

13.01. - 14.02.2012

МО ”ЛЕМІШ”
м. Львів, вул. Ставова, 7в.

З 13 січня по 14 лютого в галереї МО”ЛЕМІШ” буде проходити виставка відомих львівських митців Б. Буряка, М. Демцю, В. Ярича.
Досить недавно на мистецькій карті міста Львова з’явилась нова зірка – МО ”ЛЕМІШ”. У її просторих залах відбуваються цікаві виставки як молодих так і зрілих художників міста Львова. Цього разу куратори галереї запросили до себе Метрів українського мистецтва: Заслуженого художника України, дійсного члена Академічного Сенату Міжнародної Академії Сучасного Мистецтва в Римі Бориса Буряка, Народного художника України Михайла Демцю та Народного художника України скульптора Василя Ярича.
Ці художники приємно вразять і збагатять своєю виставкою у галереї МО “ЛЕМІШ” цьогорічні новорічні свята у місті Львові. Кожна робота майстрів, яка буде представлена на цій виставці, заслуговує особливої уваги. Для Бориса Буряка, Михайла Демцю та Василя Ярича вже стало доброю традицією виставлятися разом. Ще досі у пам’яті львів’ян є гарні спогади про спільні виставки цих митців у львівському Національному Музеї.

В. ГусарВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: