У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:39, 17 Січня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Презентація нового альбому гурту «ТНЕ ВЙО»

Презентація нового альбому гурту «ТНЕ ВЙО» thumbnail

3.02.2012
19:00

Picasso

Під час концерту усі бажаючи зможуть завантажити альбом гурту на свої мобільні дівайси або скачати на флешку. А також послухати наживо нових і старих пісень у виконані «золотого» складу «ТНЕ ВЙО»: Мирослав Кувалдін – вокал, Сергій Підкаура – гітара, Ілля Клімов – кейборди, Сергій Чегодаєв – бас, Роман Шаркевич – барабани.
Родзинкою даного альбому стало те, що хлопці навмисне не вели переговори про його видання з жодним із лейблів, оскільки чудово усвідомлювали, що такий формат як Компакт Диск стає не актуальним. В наш час переважний загал людей слухають музику на більш мобільних пристроях, а ніж CD-програвачі.
Виходячи саме з цих міркувань новий альбом гурту The ВЙО «Є» видано у форматі mp3 та mp4, а росповсюджуватися він буде виключно в мережі Інтернет, а також «циганською” поштою – від користувача до користувача.
Ті ж з меломанів які прийдуть беспосередньо на забаву, змужуть отримати «ліцінзійну болванку» де назва гурту та альбому буде нанесено в їхній присутності самими музикантами гурту.

Вхід 70 грн.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: