У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:48, 17 Січня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фотовиставка «Відрядження в один кінець: Колима/ГУЛАГ/Аляска»

Фотовиставка «Відрядження в один кінець: Колима/ГУЛАГ/Аляска» thumbnail

17.01– 17.02.2012

Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького»
(вул. С.Бандери, 1)

Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів "Тюрма на  Лонцького" організовує фотовиставку колимських вражень "Відрядження в один кінець" харківського фотомитця Володимира Оглобліна.

Фотопроект про минуле сталінських концтаборів та про те, як виглядають сьогодні ці закинуті людьми і пам’яттю місця. Це виставка трьох фотохудожників — харків’янина Володимира Оглобліна, жителя Черкас Володимира Манькути та жителя російського Магадана Андрія Ларіонова, які побували там, де ще збереглися сліди колишніх таборів ГУЛАГу.
«Відрядження в один кінець» — назва не випадкова: саме так називали відправлення політв’язнів на роботу на Колиму, звідки не було вороття. У деяких «відрядженнях» ув’язнені, навіть найміцніші, витримували не більше 3—5 місяців.
Виставка в кольорових великоформатних світлинах, мапах, цитатах історичних документів і літературних творів, а також авторських коментарях розповідає про систему сталінських концтаборів, чимало з яких було зосереджено зокрема й на Колимі.
Автори виставки кажуть, що її метою є нагадати про те, що тема ГУЛАГу не може бути забута доти, поки не буде офіційного покаяння за злочини радянської влади проти народу.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: