У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:57, 18 Січня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Кіноклуб КіноЛева тепер двічі в тиждень!

Кіноклуб КіноЛева тепер двічі в тиждень! thumbnail

Кіноклуб КіноЛева розширюється і тепер він працюватиме двічі на тиждень під керівництвом двох різних модераторів, які робитимуть авторську підбірку фільмів для вас і створюватимуть авторську, неповторну атмосферу спілкування і дискусій.

1. Четвер, 18:30, Музей Ідей, Валова 18/а. Модератор - Андрій Воронов
2. Субота, 18:30, Музей Ідей, Валова 18/а. Модератор - Олександр Телюк.

Вхід для студентів 8,5 грн,
для не- та вічних студентів 17 грн.

19.01.2012 (четвер)
18.30

"Чудове містечко" (Таїланд, 2007) реж. Адітья Ассарат, тривалість 01:28:29

Такуа Па. Невеличке містечко на Андаманському узбережжі Таїланда. Три роки минуло з того страшного дня, коли місто накрила велетенська хвиля, й тисячі людей загинуло. Будинки і дороги відновлені, ринки, кав’ярні, крамниці і готелі працюють, життя на перший погляд налагоджується. Але місто немов укрите сірим нальотом, залишеним цунамі. І цей наліт покриває душі людей, які зачинилися у своєму горі, і не бажають порушувати хитку рівновагу.
На будівництво одного з готелів із Бангкока приїжджає молодий архітектор Тон. Між ним та господаркою невеличкого готелю, в якому він зупинився, зав’язується роман. Але місто не бажає миритися з тим фактом, що хтось може знайти своє щастя, і сприймає Тона як загрозу рівновазі. І загрози слід позбуватися. Будь-яким методом…

Модератор - А. Воронов (068) 562 11 17

21.01.2012 (cубота)
18.30

“Обличчя” Цай Мін-Лянь (Франція, Тайвань, 2009) Тривалість 135 хв.

Вечір суб’єктивного кіно.

«Обличчя» – перший французький фільм знаного тайванського кіно-візіонера Цай Мін-Ляня. Історія про те, як азійський артхаусний режисер приїздить до Парижа знімати фільм за мотивами «Соломії» Оскара Вайлда. Однак сюжет розгортаються не як хроніка ситуацій на знімальному майданчику, а радше як пишна сомнамбулічна гра у ментальних вимірах режисера. Сповідальний мюзикл, сповнений хитрих алюзій, еротичних рефлексій та феллінієвського запалу за участю непересічних французьких акторів Жан-П’єра Лео, Фанні Ардан, Жанни Моро, Матьє Амальріка, Летиції Касти.

Модератор - О.Телюк (097) 601 02 89Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: