У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:24, 21 Січня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У “Кабінеті” музично-поетичний проект “Доба. Безсмертя”

У “Кабінеті” музично-поетичний проект “Доба. Безсмертя” thumbnail

26.01. 2012
18.00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

Микола Шпаковський, Арсеній Барзелович та Мистецьке Об’єднання «Дзиґа» представляють проект поєднання музики з авторським виконанням поезії

НА ГОЛОС І НА СЛУХ

вхід вільний

"Доба. Безсмертя"
Зоряна Биндас та гурт "Називний Відмінок" (Тернопіль)

Гурт «Називний відмінок»

створений у 2006 році. «Засвітився» на багатьох фестивалях та конкурсах, серед яких славнозвісна «Червона рута», «Бескиди», «Лемківська ватра», «Підкамінь», «Бандерштат» та ін.
«Доба» - перша музична збірка «Називного відмінку».

Склад гурту:

Оксана Балуцька – вокалВіталій Кічак – гітара
Максим Кульчицький – перкусія
Сергій Лещук – бас-гітара
Андрій Локотош – гармоніка

Зоряна Биндас – головний редактор радіостанції «Ух-радіо» та Інтернет-газети «Погляд».
Народилась у 30-ти градусний мороз 1985 року в селі Великі Гаї біля Тернополя. Через це, а також твердий характер, мама називає мене досі «сніговою королевою». У дитинстві слухала дідові казки, пила козяче молоко і гарбату, спала на бамбетлі, била сусідських дітей і крала недостиглий аґрус (живіт по тому – не болівJ). Ці, а також інші спогади, стали мотивами творів. У поезії принципово не робила текстів про кохання і шмарклі, такий вже в мене образ був: твердої, неромантичної, «хлопчачої» дівчини.
У старшому шкільному віці захоплювалась і гуманітарними науками, і технічними, тому одночасно займалась програмуванням і творчістю. Вирішила вступити на факультет «Комп’ютерних інформаційних технологій» теперішнього ТНЕУ, в той же час – писала оповідання і замітки до місцевих газет - «Ровесника», «Вільного Життя», «Свободи». З 17 років працюю у ЗМІ. До останнього поєднувала технічну роботу у вищому навчальному закладі та журналістику. Відмовилась від аспірантури і кар’єри програміста заради роботи у ЗМІ.
У доробку – віршовані та прозові тексти, які друкувались в літературному журналі «Дніпро», альманахах і збірках.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: