У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:44, 26 Січня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові відбудуться масові сніжкові бої

У Львові відбудуться масові сніжкові бої thumbnail

28.01.2012

Парк культури

У Львові відбудуться масові сніжкові бої, як альтернатива комп’ютерним розвагам та пропаганда здорового способу життя.
28 січня, у Львові молодь збереться у Парку Культури “повоювати” сніговими кульками та показати альтернативу шкідливим звичкам, іншим непродуктивним способам проведення часу.
Як повідомляють організатори, Молодіжне Об’єднання “ГРАНІТ”, у такий своєрідний спосіб вони намагаються витягти дітей та підлітків з-за комп’ютерів та нагадати їм, що взимку на вулиці є у що побавитись.
“Більшість тінейджерів звикли пересиджувати зиму “онлайн” вдома, чи грітись алкоголем у львівських кав’ярнях - коментує Андрій Мочурад, член Молодіжного Об’днання “ГРАНІТ” - Сніжкові бої - це і задоволення від гри, і солодкі спогади дитинства, коли такі прості розваги були звичним спонтанним явищем”.
“Вперше ми зібрали кілька десятків підлітків, щоб покидатись сніжками ще у 2010-му році, а цього року вирішили відновити такі забавки, планується кілька сценаріїв командної гри - коментує інший організатор, Михайло Малкуш - До нас навіть почали звертатися люди з інших міст, щоби допомогти провести подібні заходи у Києві, Вінниці. Багато залежить від погодніх умов, але ми сподіваємось, що погода сприятиме і тоді такі заходи повторюватимуться, допоки не зійде сніг” .
Ідея масового заходу, зі слів організаторів, зародилась спонтанно, а вже потім з’ясувалось, що подібні традиції сніжкових баталій давно існують в інших країнах. Наприклад, у США, Канаді вони часом відбуваються просто на вулиці, дивуючи перехожих. У даному випадку, молодь обрала для “боїв” більш пристосоване місце – Парк Культури.

Контакти:

097 945 00 05
063 102 10 12

Довідка:

Сніжкові бої у деяких країнах, наприклад США (Медісон, Міччіган) стали щорічним ритуалом, а кількість людей готових взяти участь в таких заходах сягає кількох тисяч осіб. Також набули популярності чемпіонати по сніжках, відомі як Юкіґасен (з японської - «снігова баталія»), які проводяться щорічно в Норвегії, Фінляндії, Австралії, Швеції, Кананаді та Японії.
Молодіжне Об’єднання “ГРАНІТ” – молодіжна громадська організація, що виступає організатором спортивних, патріотичних, мистецьких заходів, спрямованих на всебічний розвиток української молоді.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: