У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:27, 28 Січня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Мирослава Которович у Львівській філармонії

Мирослава Которович у Львівській філармонії thumbnail

03.02.2012
19.00

Львівська філармонія

3 лютого на сцені Львівської філармонії неперевершена Мирослава Которович
Її гра не лише зачаровує, милує слух – а долинає до серця. Її виконання яскраве, артистичне, захоплююче і водночас інтимне, і тому здається, що музика зі сцени лине не до всього слухацького загалу, а саме до тебе.
Без перебільшень Мирославу Которович можна назвати перлиною української скрипкової школи, однією з найцікавіших молодих виконавиць сучасності. Донька легендарного скрипаля, львів’янина Богодара Которовича, вона й сама обрала батьківську стезю. Навчалася у Київській спеціальній музичній школі ім. М. Лисенка, потім в Національній музичній академії України ім. П. Чайковського у класі свого батька, а згодом – аспірантура, численні майстер-класи славетних педагогів, стипендія Краківської "Моцарт-Академії". Концертувати почала ще ученицею музичної школи, а вже 1993 року стає солісткою Національного ансамбпю солістів «Київська камерата». Під керівництвом диригента Вірка Балея (США) брала участь у запису авторського диска композитора Є. Станковича.
Починаючи з 1998 року Мирослава гастролює в багатьох країнах світу у складі камерного оркестру "Кремерата Балтика", засновником і керівником якого є видатний скрипаль Гідон Кремер. В рамках цього проекту також грала концерти камерної музики з відомими музикантами на фестивалях в Австрії та Швейцарії.
Мирослава Которович – автор циклу музично-театральних проектів у жанрі музичної новели ("Роль для скрипки", "Сотворіння", "Скрипкові капризи", "Сходами", "Намисто з дитячих мрій" та ін.) Виступає як солістка з багатьма оркестрами України, має сольні виступи за кордоном. Готує до видання свій перший диск. Викладає на кафедрі скрипки НМАУ ім. П. Чайковського з 2001 року. З 2003 – концертмейстер Державного камерного ансамблю «Київські солісти».
3 лютого Мирослава Которович завітає до Львова. На сцені Концертного залу Львівської філармонії вона виконає разом з Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії Концерт для скрипки з оркестром №2 Генрика Вєнявського. Також цього вечора звучатиме Увертюра до опери «Заграва» Анатоля Кос-Анатольського та Симфонія № 6 Франца Шуберта.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: