У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:06, 6 Лютого, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«ДахаБраха» привезе до Львова новий альбом

«ДахаБраха» привезе до Львова новий альбом thumbnail

29.02.2012
19.00

Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької

29 лютого у Львові «ДахаБраха» спільно з мінським гуртом «PortMone» виступить з концертом «Хмелева Project». Концерт відбудеться у театрі імені Марії Заньковецької.
В рамках концерту український та білоруський гурти презентують новий альбом, нещодавно записаний у польському Лодзі. Цей альбом стане підсумком творчої співпраці двох гуртів, котра розпочалася навесні 2011 року на схилах Дністровського каньйону. Фрагменти із «Хмелева Project» вже були презентовані на кількох фестивалях, зокрема на «АртПолі 2011» та «Східних воротах» у Криму, й отримали схвальні відгуки.
«ДахаБраха» – це українська легенда, яка відома далеко за межами нашої держави. Кожний їхній новий альбом дарує слухачам чудові поєднання вокалу, українських пісень та різноманітних музичних інструментів. «Хмелева Project», безумовно, також дасть слухачам нову музичну насолоду», - розповів організатор концерту у Львові Святослав Роман (агенція «Наш формат»).

Квитки на львівський концерт коштують від 60 до 200 грн., придбати їх можна в магазині «Наш формат» на вул. Братів Рогатинців, 24 (тел. (097) 17-88-489)Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: