У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:55, 6 Лютого, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Гамлет у гострому соусі» в театрі ім. Марії Заньковецької

«Гамлет у гострому соусі»  в театрі ім. Марії Заньковецької thumbnail

Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької

Офіційний прес-реліз прем’єри вистави
«Гамлет у гострому соусі» А. Ніколаї
Пікантні подробиці з життя Данського королівства.

25-26 лютого о 18:00 Заньківчани презентуватимуть першу прем’єру 2012 року – комедію Альдо Ніколаї «Гамлет у гострому соусі». Режисер-постановник вистави - з.д.м. України Вадим Сікорський, художник-постановник – Наталія Тарасенко, композитор – Іван Небесний.
Холодного зимового вечора ми зігріємо вас теплом «кухні». Чому саме «кухні»? Річ у тім, що п’єса Альдо Ніколаї досить особлива і ексцентрична, адже дія вистави відбувається на королівській кухні. Ви запитаєте: «А яке відношення кухня має до Гамлета»? Звісно, у великого метра Вільяма Шекспіра жодного відношення немає, але…
Людська фантазія безмежна і може перенести будь-кого будь-куди. Чому б Гамлета не закинути на кухню? Уявіть собі, як, посеред кухонного приладдя, виглядатиме вишукана Королева, або, що робитиме сам Гамлет, коли потрапить на кухню свого замку.
Щоб заінтригувати вас, шановні глядачі, відкрию декілька моментів майбутньої прем’єри і приготую невеличкий «аперитив». Головними героями є родина кухарів, які правлять свій дивний бал на королівській кухні Єльсінору. Перед нами постануть, як вже знайомі персонажі з «Гамлета», так і нові, зовсім несподівані. На ваших очах відома трагедія Вільяма Шекспіра перетвориться на комедію з несподіваними сюжетними поворотами. А ще… багато доброго гумору та щирих почуттів, безліч смачних наїдків та не менш пікантних подробиць з життя всім відомих героїв.

Олеся ГалкановаКерівник бюро
(прес-служба, PR, сайт)
НАУД театр ім. М. ЗаньковецькоїВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: