У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:34, 8 Лютого, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Річницю створення ОУН відзначать спортивно-інтелектуальним змаганням з детективним присмаком.

Річницю створення ОУН відзначать спортивно-інтелектуальним змаганням з детективним присмаком. thumbnail

11.02.2012

Старт гри 11 лютого, о 12.00 біля Ратуші (пл. Ринок, 1).

11 лютого у Львові, відбудеться квестове змагання під назвою «Підпілля», приурочене річниці створення Організації Українських Націоналістів. Як зазначають організатори, Молодіжне Об’єднання “ГРАНІТ”, формат заходу поєднує логічні ребуси, рухливість, використання знань з історії Визвольних Змагань.
Окрім ребусів та загадок, складених у сюжетний ланцюжок, змаг передбачає елементи рольової гри з детективною атмосферою.
Проведення подібних акцій, як відзначають організатори, - це оригінальний спосіб спонукати молодь до поглиблення своїх знань з історії, а також ефективна пропаганда активного способу життя серед "комп'ютерного" покоління. Таку гру у Львові проводять вже не впреше.
“Цього разу, за сценарієм треба буде, наприклад, знайти таємного агента і поспілкуватись з ним, розкодувати грипс (шифроване повідомлення), інші завдання у дусі таємничості, адже ОУН діяла чітко дотримуючись умов конспірації - коментує Андрій Мочурад, член Молодіжного Об’єднання “ГРАНІТ” – Загалом квест не лінійний, тому ми даємо можливість вибору послідовності виконання завдань, які охоплюють історичний центр Львова. Це в свою чергу також розвиває у підлітків самостійність, вміння особисто приймати рішення”.
Враховуючи погоду, учасникам змагу організатори обіцяють безкоштовне чаювання на деяких контрольних точках – львівських кав’ярнях. Завдання і місця змагу, будуть пов’язані з історією ОУН у Львові, пам’ятними таблицями діячам ОУН, назвами вулиць та інших цікавих об’єктів центральної частини Львова.
“На переможців чекає солідний призовий фонд, від туристичних та молодіжних магазинів міста. Тому ті, хто прийдуть перевірити свої знання і спритність, не залишаться без винагороди - додає один з організаторів, Михайло Малкуш - Хоча, за словами учасників попередніх квестів від «Граніту», така гра – це вже подарунок”.

Зареєструватись на гру та підчитати потрібні для гри історичні матеріали можна на сайті організаторів mogranit.org.ua.

Деталі - за телефонами (063) 102 101 2, (097) 945 00 05
Прес-служба МО “ГРАНІТ”

квест

Довідка:

83 роки тому, на конгресі представників націоналістичних організацій, що відбувся у Відні, в наслідок об’єднання Української Військової Організації (УВО) з націоналістичними студентськими організаціями, було створено Організацію Українських Націоналістів. Організацію яка зайняла чільне місце в Визвольних Змаганнях українського народу.
Молодіжне Об’єднання “ГРАНІТ” – молодіжна громадська організація, що виступає організатором спортивних, патріотичних, мистецьких заходів, спрямованих на всебічний розвиток української молоді.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: