У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:07, 9 Лютого, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Алєсандро Сафіна: так співає Богема

Алєсандро Сафіна: так співає Богема thumbnail

24.03.2012
19.00

Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С.Крушельницької

24 березня 2012 року о 19:00 у Львівський Національний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької завітає один з найкращих тенорів Світу Алессандро Сафіна. Його унікальний голос, харизма та творча сміливість щоразу відкривають нові грані в музиці. Співаючи головні ролі у відомих оперних постановках Сафіна мріяв наблизити це мистецтво до людей, які далекі від його розуміння. Саме тому почав шукати музичні композиції, які б максимально змінили свідомість та уявлення про оперний спів. Його всесвітньо відома композиція «Luna» - це яскравий приклад того, яким чином можна поєднати оперний спів та поп-музику.
Аллесандро подарував світу блискучі дуети з Сарою Брайтман, Елтоном Джоном та Еваном Макгрегором, Барбарою Ендрікс, Сумі Йо та іншими відомими виконавцями. До прихильників цього співака належить і королева Великої Британії Єлизавета ІІ, яку він підкорив арією з мюзиклу «Привид опери» сера Ендрю Лойда Уеббера. У Аллесандро блискуче поєднується талант та зовнішність, тому журнал «People» вніс його до списку найкрасивіших людей планети.
Українському глядачеві він відомий, зокрема, завдяки «Х-фактору». Співак брав участь у фінальному виступі 1-го сезону.

Олеся Галкнова
Згідно з матеріалами офіційного прес-релізу «BonapArt»Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: