У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:31, 13 Лютого, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Проект фоторобіт «Він і Вона» презентували у Львівській філармонії

Проект фоторобіт «Він і Вона»  презентували у Львівській філармонії thumbnail

10 лютого, у Львівській філармонії відкрилася виставка фоторобіт у рамках проекту «Він і Вона», присвячена коханню та його проявам між чоловіком і жінкою. На ній представлені роботи фотохудожників з різних країн світу. Автор, організатор та продюсер проекту – власник галереї Юрій Тітовець.
«Ця виставка є проектом давньої плідної співпраці фотогалереї та Львівської філармонії. Ми позиціонуємо цей проект як «Він і Вона» чи «Краса закоханості». Об’єднує цей проект найкращі фотографії світових фотографів, фотохудожників, які брали участь у Салоні «З любов’ю до жінки» упродовж останніх семи років», – розповів Юрій Тітовець про проект на офіційному відкритті.
Кожна з фоторобіт виставки – це окремий мистецький твір, об’єднаний з рештою спільним бажанням возвеличити жінку, показати її красу, гармонію і досконалість. Тут представлені роботи як українських майстрів фотографії, так і закордонних авторів. Місце для виставки було обрано не випадково, адже цією експозицією Львівська філармонія розпочинає низку заходів до Дня всіх закоханих.
«Філармонія з нагоди Дня закоханих і Дня жінки зорганізувала низку проектів, які, власне, музикою на сцені будуть підкреслювати саме поняття любові, краси, жіночності. Фойє філармонії фотовиставкою зустрічає глядача і налаштовує його на те, що відбуватиметься на сцені. Виставка, власне, є початком того, що відбуватиметься на сцені», – розповіла заступник генерального директора Львівської філармонії з організаційно-правового забезпечення Іоланта Пришляк.
У концерті «Зірки оперети в День Валентина» зі сцени пролунають найромантичніші арії з оперет у виконанні Ольги Дячковської (сопрано), Володимира Кудовби (тенор) під музику Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії та диригування Айдара Торибаєва.
«Першим таким концертом буде концерт саме в День Валентина, 14 лютого, коли приїде з Відня солістка оперети Ольга Дячковська. Через день під тим же девізом для закоханих «Подаруй коханій свято» на сцені прозвучить молодіжний концерт від «Jazzex Band», – розповів генеральний директор Львівської філармонії Володимир Сивохіп.
Виставка, яка звеличує жінку, експонуватиметься і 8 березня, в Міжнародний жіночий день. «Паралельно виставку переносимо в час офіційного березневого свята жінки. На сцені Львівської філармонії виконанням кантати розпочнеться концерт «Для вас, жінки». Кантата написана почесним жителем Львова, відомим львів’янином Францом Ксавером Моцартом, сином геніального Моцарта.
Це свято буде підсилювати своїми піснями, своїм шармом і своєю великою любов’ю до жінки геніальний український естрадний співак Павло Дворський та Молодіжний академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів». Ось так місяць ми оспівуватимемо найсвітліші, найпотаємніші мрії чоловіків», – розповів генеральний директор філармонії Володимир Сивохіп.
На завершення Юрій Тітовець зазначив: «Сподіваємося, що ця колекція буде гідним доповненням прекрасних концертів для слухачів, і сприятиме тому, щоб насолоджуватися красою жінки та красою стосунків між нею та чоловіком».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: