У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:43, 15 Лютого, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Олег Меньшиков представляє моновиставу: «1900»

Олег Меньшиков представляє моновиставу: «1900» thumbnail

27.12.2012
19.00

Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С.Крушельницької

Вистава: «1900»

Художній проект і постановка: Олег Меньшиков
Країна: Росія (Москва)
У головній ролі: Олег Меньшиков
Автор: Аллесандро Барікко
(В оригіналі п'єса називається «Novecento. Un monologo». Вона була написана чотирнадцять років тому спеціально для актора Еудженіо Алегрі).
Жанр: Моновистава

Вистава «1900-й» представляє собою монолог актора і режисера Олега Меньшикова.
Можливо, не тільки монолог, але і сповідь творчості. Потрібно відзначити, що акторові Меньшикову вдалося створити цілу галерею образів, багатогранних і контрастних, вражаючи глядачів дивовижною гармонією внутрішніх і пластичних малюнків. Шалена енергетика однієї особистості тримає зал протягом усього півторагодинного монологу).

Синопсис вистави: Барікко розповідає історію про вигаданого геніального піаніста-самоука, який народився на океанському лайнері «Вірджинія». Жодного разу не зійшовши на землю, її герой прожив на кораблі життя, повне пригод і подорожей. У нього ніколи не було документів, громадянства, навіть нормального імені: знайшовши немовлятко, кочегар придумав йому ім'я "тисяча дев'ятисотий" (або скорочено "дев'ятисотий") - по року його народження.
З цим кораблем і роялем пов'язана вся подальша доля хлопчика, великого піаніста, котрий ніколи не сходив на землю. Про його таланті знали небагато-він грав для багатих пасажирів. На його імпровізованих концертах «публіка слухала, затамувавши подих. Як під гіпнозом. Всі сиділи, вдивляючись в рояль, з відвислими щелепами, наче класичні придурки. Такими і залишалися, сидячи в тиші і боячись поворухнутися, навіть після того убивчого фінального гейзера акордів, коли, здавалося, грають сто рук, коли, здавалося, рояль має от-от вибухнути »
Для А. Барікко ідея моря стає лейб мотивом усієї творчості письменника. Море відкриває очі. Пізнавший море, для Барікко, - це пізнавший істину про себе і про світ. 1900-й народився на морі, від народження його доля бути носієм істини. Якщо життя - це шлях до пізнання істини, то він вже його пройшов.
Тому й час його перебування в світі стирає межі між минулим, майбутнім і сьогоденням.

1900Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: