У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:43, 15 лютого, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Олег Меньшиков представляє моновиставу: «1900»

Олег Меньшиков представляє моновиставу: «1900» thumbnail

27.12.2012
19.00

Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С.Крушельницької

Вистава: «1900»

Художній проект і постановка: Олег Меньшиков
Країна: Росія (Москва)
У головній ролі: Олег Меньшиков
Автор: Аллесандро Барікко
(В оригіналі п'єса називається «Novecento. Un monologo». Вона була написана чотирнадцять років тому спеціально для актора Еудженіо Алегрі).
Жанр: Моновистава

Вистава «1900-й» представляє собою монолог актора і режисера Олега Меньшикова.
Можливо, не тільки монолог, але і сповідь творчості. Потрібно відзначити, що акторові Меньшикову вдалося створити цілу галерею образів, багатогранних і контрастних, вражаючи глядачів дивовижною гармонією внутрішніх і пластичних малюнків. Шалена енергетика однієї особистості тримає зал протягом усього півторагодинного монологу).

Синопсис вистави: Барікко розповідає історію про вигаданого геніального піаніста-самоука, який народився на океанському лайнері «Вірджинія». Жодного разу не зійшовши на землю, її герой прожив на кораблі життя, повне пригод і подорожей. У нього ніколи не було документів, громадянства, навіть нормального імені: знайшовши немовлятко, кочегар придумав йому ім'я "тисяча дев'ятисотий" (або скорочено "дев'ятисотий") - по року його народження.
З цим кораблем і роялем пов'язана вся подальша доля хлопчика, великого піаніста, котрий ніколи не сходив на землю. Про його таланті знали небагато-він грав для багатих пасажирів. На його імпровізованих концертах «публіка слухала, затамувавши подих. Як під гіпнозом. Всі сиділи, вдивляючись в рояль, з відвислими щелепами, наче класичні придурки. Такими і залишалися, сидячи в тиші і боячись поворухнутися, навіть після того убивчого фінального гейзера акордів, коли, здавалося, грають сто рук, коли, здавалося, рояль має от-от вибухнути »
Для А. Барікко ідея моря стає лейб мотивом усієї творчості письменника. Море відкриває очі. Пізнавший море, для Барікко, - це пізнавший істину про себе і про світ. 1900-й народився на морі, від народження його доля бути носієм істини. Якщо життя - це шлях до пізнання істини, то він вже його пройшов.
Тому й час його перебування в світі стирає межі між минулим, майбутнім і сьогоденням.

1900Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Russian women’s core relationship thinkingRussian women’s core relationship thinking
Russian women’s core relationship thinking Everybody knows exactly just what socia...
Board of directors portals instructions the TaleBoard of directors portals instructions the Tale
With terms connected through the ground, and here is certain certainly straightforward pr...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: