У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:58, 17 Лютого, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вечір електронної музики «Електрифікація Підвалу»

Вечір електронної музики «Електрифікація Підвалу» thumbnail

6.03. 2012
18:30

Музей Ідей

Музей Ідей та промо-група Птаха представляють вечір іншої електронної музики «Електрифікація Підвалу», за учасіт Moa Pillar, Oomkah Dee, Noumen. Візуальне оформлення вечора забезпечить учасниця формації RESTART vj Zo Za.

Noumen – львівський електронний проект який пише та виконує гіперенергетичну і вельми інтригуючи музику. Ритмічні малюнки Noumen дають можливість доторкнутися до якоїсь паралельної реальності, яку Андрій, автор проекту, вибудовує під час свої виступів.

Moa Pillar – один з найцікавіших героїв нової електронної музики, яка з’являється в Росії. В своїх роботах філігранно поєднує потужні баси, футуристичні біти та етнічні мотиви. В рамках свого першого виступу у Львові представить нову платівку “About The Unskilled Worker”, але сподіваємося, що і без старого матеріалу з альбому «The Moon And Thunder Dance», серед якого бронебійна Water Lily та шаманська Flying Low, цього вечора точно не вдасться обійтися.
http://soundcloud.com/moapillar

Oomkah Dee – автор культових компіляцій «Аатдуши», які вже більше шести років поширюються по всьому рунету, та знаходять поціновувачів в усіх куточках СНД та за його межами. В своїх живих виступах Oomkah Dee конструює масштабні звукові полотна, поєднуючи ембієнт, неокласику та останні досягнення.
http://soundcloud.com/oomkahdee

Вхід 35 грн. Кількість місць обмежена.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: