У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:56, 17 Лютого, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вечори Французького Кіно від Артхаус Львів

Вечори Французького Кіно від Артхаус Львів thumbnail

23-29.02.2012

Кінопалац «Копернік»

Найгучніші французькі кінопрем'єри року на щорічному фестивалі ВЕЧОРИ ФРАНЦУЗЬКОГО КІНО. Для всіх шанувальників французького гумору, шарму і вміння створювати невимушені та кумедні ситуації.

Про фільми:

Вона – директор престижного арт-центру, він живе з непостійних заробітків і соціальної допомоги . Вона 7 років навчалася в університеті, він майже 7 років провів за ґратами. «Мій найстрашніший кошмар» - історія про людей з різних світів, котрі могли би і не зустрітись, якби їхні діти не були нерозлучними...

У Мікаеля, чарівного шибеника, котрий після переїзду в нове місто швидко заводить дружбу з місцевими дітлахами, є секрет. Про дитячу самоідентифікацію, про те, ким ми є і ким хочемо здаватись, - зворушлива драма «Дівчисько», переможець ІІ Одеського кінофестивалю.

Для школярок з провінційного французького містечка у фільмі «17 дівчат» вагітність стає довгоочікуваним пропуском до дорослого світу, де батьки не вказують, що робити. Але чи мрії завжди ототожнюються з реальністю?

Екранізація культового коміксу Хіро Танігучі, що став бестселером у Франції на початку 2000-х рр., однойменна стрічка «Далеко по сусідству» розповідає історію 50-тирічного героя, котрий несподівано для себе потрапив у власне минуле, де все ще так, як колись.

вечори французького кіно

Покази:

23.02 – "Мій найстрашніший кошмар"
24.02 – "17 дівчат"
25.02 – "Далеко по сусідству"
26.02 – "Мій найстрашніший кошмар"
27.02 – "Дівчисько"
28.02 – "17 дівчат"
29.02 – "Далеко по сусідству"

Слідкуйте за інформацією про розклад на сайті
http://kopernik.kinopalace.lviv.ua/main/
Телефони кінотеатру 297 50 50, 297 50 05
Фільми демонструються українською мовоюВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: