У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:00, 22 лютого, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка Тараса Беняха “Лінія, що творить…”

Виставка Тараса Беняха “Лінія, що творить…” thumbnail

23.02.2012 - 13.03.2012

галерея ЛЕМІШ
вул.Ставова, 7в

23 лютого о 18.00 у львівській галереї «Леміш» відбудеться відкриття персональної виставки “Лінія, що творить…” відомого львівського художника Тараса Беняха.
Для львівського глядача не вперше розкриватиметься художник, але отак відверто у своїх композиціях не кожен може бути щирим, а Тарас Бенях – може. І хоч оголена натура на деяких картинах мальована тільки однією фарбою (червоною чи чорною), тим не менше вона дає повне відчуття того, що «говорить» тіло, який має настрій. Що й говорити, коли кольорів є кілька, а до лінії додаються закарлючки і плями?..
В експозиції представлено близько 40 авторських творів виконаних акрилом та тушшю на папері. Це як великі роботи розмірами 1 м на 0,8 м, так і малі ескізні варіанти. Це цікава серія ахроматичних та кольорових графічних робіт, в яких лінія є основним животворним елементом, що творить неймовірно красиві силуети і оригінально передає пластику, характер та граціозність жіночого тіла.
Не менш привабливими є абстрактні композиції об’єднані спільною темою лінії - в напрузі якої живе рух - ця незбагненна субстанція присутності життя.
“Контрастна чорна лінія на білому папері десь переходить в пляму, десь розчиняється і перетворюється на хаотичне сплетіння їй подібних, десь раптом перетворюється на пластичну ніжну лінію жіночого тіла. Лінія, що рухається, танцює на папері, вибухає, вистрибує назовні і застигає, така ж експресивна та легка як танець,” – говорить про свої роботи художник Тарас Бенях.
Експозиція триватиме до 13 березня.

Довідка

Тарас Бенях народився 1971 року у Львові. У 1990 році закінчив Львівський коледж Декоративно-прикладного мистецтва ім. І.Труша. В 1991-1997 роках студіював у Львівській Академії Мистецтв. В 1992 році брав участь в будівництві козацької чайки, на якій подорожував довкола Європи. Його роботи бачили не тільки в Україні, а й в Європі – Польща, Франція, Іспанія. Займається живописом, скульптурою, інсталяціями та рисунком. Останні кілька років бере участь у спільно українсько-польських реставраційних роботах по відновленню надгробків на Личаківському цвинтарі. Живе і працює у Львові.

куратор Віктор Жмак
арт-продюсер Олександра БілобранВарто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

A fact that is startling Assistance With My Essay Uncovered. What to anticipate From Assistance With My Essay?A fact that is startling Assistance With My Essay Uncovered. What to anticipate From Assistance With My Essay?
A fact that is startling Assistance With My Essay Uncovered. What to anticipate From Assis...
Why Every Little Thing You've Learned All About Essay Paper Composing Help Is Incorrect and What You Ought To UnderstandWhy Every Little Thing You've Learned All About Essay Paper Composing Help Is Incorrect and What You Ought To Understand
Why Every Little Thing You've Learned All About Essay Paper Composing Help Is Incorrect an...
 The New Angle On Mature Just Released The New Angle On Mature Just Released
Determine why you're not needing sex now, and also what precisely you'd have to improve ...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: