У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:00, 22 Лютого, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка Тараса Беняха “Лінія, що творить…”

Виставка Тараса Беняха “Лінія, що творить…” thumbnail

23.02.2012 - 13.03.2012

галерея ЛЕМІШ
вул.Ставова, 7в

23 лютого о 18.00 у львівській галереї «Леміш» відбудеться відкриття персональної виставки “Лінія, що творить…” відомого львівського художника Тараса Беняха.
Для львівського глядача не вперше розкриватиметься художник, але отак відверто у своїх композиціях не кожен може бути щирим, а Тарас Бенях – може. І хоч оголена натура на деяких картинах мальована тільки однією фарбою (червоною чи чорною), тим не менше вона дає повне відчуття того, що «говорить» тіло, який має настрій. Що й говорити, коли кольорів є кілька, а до лінії додаються закарлючки і плями?..
В експозиції представлено близько 40 авторських творів виконаних акрилом та тушшю на папері. Це як великі роботи розмірами 1 м на 0,8 м, так і малі ескізні варіанти. Це цікава серія ахроматичних та кольорових графічних робіт, в яких лінія є основним животворним елементом, що творить неймовірно красиві силуети і оригінально передає пластику, характер та граціозність жіночого тіла.
Не менш привабливими є абстрактні композиції об’єднані спільною темою лінії - в напрузі якої живе рух - ця незбагненна субстанція присутності життя.
“Контрастна чорна лінія на білому папері десь переходить в пляму, десь розчиняється і перетворюється на хаотичне сплетіння їй подібних, десь раптом перетворюється на пластичну ніжну лінію жіночого тіла. Лінія, що рухається, танцює на папері, вибухає, вистрибує назовні і застигає, така ж експресивна та легка як танець,” – говорить про свої роботи художник Тарас Бенях.
Експозиція триватиме до 13 березня.

Довідка

Тарас Бенях народився 1971 року у Львові. У 1990 році закінчив Львівський коледж Декоративно-прикладного мистецтва ім. І.Труша. В 1991-1997 роках студіював у Львівській Академії Мистецтв. В 1992 році брав участь в будівництві козацької чайки, на якій подорожував довкола Європи. Його роботи бачили не тільки в Україні, а й в Європі – Польща, Франція, Іспанія. Займається живописом, скульптурою, інсталяціями та рисунком. Останні кілька років бере участь у спільно українсько-польських реставраційних роботах по відновленню надгробків на Личаківському цвинтарі. Живе і працює у Львові.

куратор Віктор Жмак
арт-продюсер Олександра БілобранВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: