У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:23, 1 Березня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

3D відео меппінг створено у Львові

3D відео меппінг створено у Львові thumbnail

З нагоди 100 днів до початку ЄВРО-2012 ЛКП "Агенція з підготовки м. Львова до чемпіонату Європи з футболу 2012" провела відео меппінг - проекцію 10-хвилинного ролика на один із будинків пл. Ринок.
Головна мета цього ролика – передати гостинність Львова та те, що місто з нетерпінням чекає на вболівальників європейської першості з футболу.
"Оскільки Львів позиціонує себе як місто, де розвивається туризм та інноваційні технології, то 3D меппінг – це саме те, що дозволяє по-новому осмислити архітектуру стародавнього Львова" – розповів директор департаменту "ЄВРО 2012" Львівської міської ради Олег Засадний.
Розробкою ролика займалася відома в Європі та Україні австрійська команда LIME ART GROUP, два надпотужних проектори для цього заходу надає компанія Рент-Медія. У відео буде використано шоу одного із гурту найвідоміших українських фрістайлерів футболу UKRFREESTYLE Івана Мелешко.

текст: AfishaLviv.net
відео: Тарас ЧайківськийВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: